הונחה אבן הפינה של Sarona Partners בחיפה

טקס הנחת אבן פינה Sarona Partners בחיפה

במעמד שר האוצר משה כחלון, היזם והמשקיע פליפ בואזיז, מייסד ויו”ר Sarona Partners, יו”ר החברה הכלכלית חיפה וסגן ראש העיר חיפה דוד עציוני, דמויות בכירות במשק הישראלי, יזמים ושותפים נערך היום (חמישי 21/2/19) טקס הנחת אבן הפינה של מתחם Sarona Partners בלב העיר התחתית של חיפה. מתחם שישתרע על שטח של 1300 מ”ר ויעניק לכל תושבי חיפה והצפון את האפשרות להיות חלק מהתנופה והאקוסיסטם של Sarona Partners .

איתן פרדו-רוקואס מנהל האופרציות והפיתוח העסקי של Sarona Partners בצפון:


“מדובר במהלך ענק לעיר חיפה והצפון, לראשונה תשב בצפון קרן הון סיכון מבוססת ומשמעותית, לצד תוכניות האצה מהמובילות בעולם לסטארטאפים ויזמים, לצד חברת Prodware העולמית וגוף המדיה הטכנולוגית המוביל בישראל Geektime.co.il”.
טקס הנחת אבן פינה – Sarona Partners בחיפה

יו”ר ומייסד Sarona Partners פיליפ בואזיז, ויו”ר ומייסד קבוצת Prodware הכריז על כך שמתחם SARONA SPACE בחיפה יכלול את הסניף הצפוני של חברת Prodware-ישראל, זרוע הפעילות הישראלית של קבוצת Prodware, וכן מרכז הדרכה למקצועות מיקרוסופט שיפעל כסניף הצפוני של אקדמיית Prodware.

שר האוצר משה כחלון:


“החדשנות היא הנכס הכי גדול שיש לכלכלה ולחברה הישראלית. הפוטנציאל לחדשנות נמצא בכל מקום בארץ: במרכז, בדרום ובצפון. המתחם של Sarona Partners ישמש כמרכז לחדשנות באזור חיפה ויעודד צעירים חיפאיים להישאר בצפון ולא לנטוש את העיר. המוחות של צעירי חיפה מובילים במדינת ישראל עוד מימי הקמת הטכניון לפני למעלה ממאה שנה. החיפאים לא רק מובילים בארץ, אלא בעולם, ולכן כל כך טבעי ונכון להקים פה את המרכז החדש הזה. אכפת לנו מהעיר חיפה והצעירים שלה ואעשה כל מה שביכולתי לסייע לקידומו של פרויקט זה ולטובת פתיחת מרכזים נוספים כאלה בכל חלקי הארץ”.

תות שני, שותפה מייסדת ומנכ”לית תוכנית סייקל – אפ 365-X הכריזה כי המתחם של   SARONA SPACE בחיפה יכלול גם יאת הסניף הצפוני של תכניות ההאצה לסטארטאפים מבית היוצר של Sarona Partners ו-365x, כאשר הסניף יתפקד כבית הרשמי של תוכנית אקסלרטור חדשה בתחום הבריאות הדיגיטלית ושלוחת הצפון של תוכנית הסייקל אפ הבינלאומית X365.

סיגל שטרנברג (מובילת מתחמי פינוי בינוי) והשר משה כחלון
סיגל שטרנברג (מובילת מתחמי פינוי בינוי) והשר משה כחלון

תות שני:


“אנחנו רוצים שכל חברה תוכל לקבל גישה לשווקים בינלאומיים ממשרד הבסיס שלה, בין אם נמצא במרכז הארץ ובין אם בחיפה והצפון. תוכנית הסייקל אפ הבינלאומית X365. תאפשר לסטארטאפים באזור הצפון גישה ישירה ללקוחות ולערוצי השיווק וההפצה של שלוש חברות ענק השותפות לתכנית: מיקרוסופט,  Prodware Group ו-Tech Data Corporation”.

עוד הוסיפה שני:


“הקמת הסניף בחיפה הינה נדבך נוסף בתנופה המאפיינת את SARONA SPACE ומתן אפשרות לעסקים קטנים בצפון לשלב ביזנס ויזמות בצורה מיטבית” אמר יוסי חיימוב מנכ”ל Prodware-ישראל ושותף בשרונה ספייס. “Prodware תקים במתחם החדש את סניפה בצפון, שישרת את הלקוחות באיזור ובמקביל ייצור סינרגיה עם המשרדים שבמתחם החדש. השילוב בין יזמות וחדשנות לבין עוצמתה של Prodware, חברת היי-טק בינלאומית גדולה עם גישה לאלפי לקוחות ברחבי העולם, מביא בשורה חדשה לצפון”.

יו”ר החברה הכלכלית חיפה וסגן ראש העיר חיפה דוד עציוני:


שמח שכבר אחרי חודשיים בתפקיד רואים סנונית ראשונה של קרן הון סיכון שנכנסת לחיפה. אני רוצה להודות לראש העיר עינת קליש-רותם שנותנת את התמיכה המלאה למהלך. ומבטיח שעוד קרנות יגיעו בהמשך כמו גם השקעות נוספות בצעירי העיר ובעתיד הכלכלי שלה. שמח שיש לנו שותף אמיץ לדרך כמו שר האוצר שתומך בצעדים הכלכלים הללו. וכמובן ל- Sarona Partners על היותם החלוצים לבוא אל העיר חיפה”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.