החשוד שנעצר בגין תקיפת שוטר במחאה האלימה מול מוזיאון חיפה יובא להארכת מעצרו במוצ”ש 12/1/2019

אונ’ חיפה – לימודי חוץ – רחב

המחאה האלימה אמש מול מוזיאון חיפה בעקבות הצגת המיצג “מק-ישו”:

ממשטרת חיפה נמסר לחי פה כי החשוד שנעצר אתמול בגין תקיפת שוטר, יובא במוצ”ש לדיון בבימ”ש השלום חיפה בבקשה להאריך את מעצרו.

עוד נמסר כי שוטרי תחנת חיפה ממשיכים כל העת בחקירת האירועים סמוך למוזיאון בימים האחרונים, לרבות בחינת חומרי התיעוד השונים, במטרה לזהות את החשודים בהשלכת בקבוקי תבערה אל עבר המוזיאון בשני מועדים שונים וכן השלכת האבנים לעבר השוטרים אתמול בפתח המוזיאון, מהם נפצעו שלושה שוטרים.

מירית הנדסה – עתלית – רחב

במשטרה רואים בחומרה את גילויי האלימות הקשים ותפעל ביתר שאת על מנת למצות את הדין עם מבצעי העבירה, לצד היערכותה המבצעית להכלת האירועים, כאשר נבהיר כי נאפשר לכל אדם לממש את הזכות להפגין ולהביע דעה. עם זאת, נפעל בנחישות כנגד מפרי סדר וכל מי שמאיים על שלום הציבור ומסכן את בטחונו וכל מי שפועל כנגד שוטרים, העושים מלאכתם נאמנה למען בטחון ציבור שומר החוק.

בנוסף להיערכות המבצעית, משטרת ישראל רואה חשיבות רבה בקידום ציר הידברות מכבד וראוי של נכבדי ואנשי הדת יחד עם נציגי הרשות המקומית לשם הרגעת הרוחות, במטרה משותפת – שמירה על מרקם החיים הייחודי לעיר חיפה, המשלב את כלל הדתות, העדות והמגזרים.תגובות:

מהארגונים “העמותה הארמית נוצרית” בישראל וארגון “בצלמו” נמסר לחי פה: אנחנו מגנים כל אלימות חלילה כלפי כוחות הביטחון ובכלל. יחד עם זאת דבר זה מוכיח שמדובר ביצירה חמורה הפוגעת ברגשות דת של מליונים רבים ולכן חובה להסירה על פי החוק וההגיון.

חופש הביטוי והאמנות והתרבות הינם חשובים ביותר אולם חלילה לפגוע ברגשות דת של מאות אלפי מאמינים. לא משנה אם זה יהדות נצרות או איסלם. לא לחינם המחוקק הבין זאת וקבע שזה עבירה פלילית.

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
תגובות
בטעינה...
ספורטן – כללי – רחב
באנר יפה נוף רכב עם מסנן החל מינואר 2019 – רחב
כללית  – מיון לייד הבית – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
מירית הנדסה – עתלית – רחב
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB