קול קורא | אמנים חיפאים – תיאטרון חיפה קורא לכם! מועד אחרון להגשה – 15/1/19

לראשונה, מוזמנים אמנים תושבי העיר מכל תחומי היצירה, לקחת חלק בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים שיתקיים בתאריכים 21-24/04/19

את ההצעה יש לשלוח עד 15/01/19 לכתובת האימייל gilats@ht1.co.il 

בימים אלו, מאתר תיאטרון חיפה אמנים מקומיים, אשר יופיעו במסגרת הפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים, שיתקיים בתאריכים 21-24/04/19

במטרה לחשוף את היצירה העשירה של אמנים תושבי חיפה, יתקיימו בשעות הערב של ימי הפסטיבל מופעי תיאטרון, פרפורמנס, מיצג/מיצב, קרקס, מוסיקה, מחול, תנועה ואמנות פלסטית, על במות בכל איזור הפסטיבל.

את המופעים הנבחרים שיזכו להציג, תבחר ועדה של התיאטרון לאחר פרזנטציה מקדימה.

זוהי יוזמה חדשה של התיאטרון, אשר נובעת מכך שבשנים האחרונות הפכה חיפה ל”בית גידול” עבור אמנים מוכשרים מכל רחבי הארץ, המבקשים לעצמם סביבה פורה ומרעננת ליצירה.

אירועי הערב של הפסטיבל, אשר במסגרתם יופיעו יוצרים אלו, יהיו הזדמנות להיחשף למבחר של מופעים איכותיים מכל תחומי היצירה.

הפסטיבל הבינלאומי להצגות ילדים, פסטיבל הדגל של תיאטרון חיפה, מתקיים זו השנה ה-29 ומושך אליו מידי שנה עשרות אלפי מבקרים מכל הארץ.
הפסטיבל מעלה הצגות מקור איכותיות ומספק חוויה תרבותית מעשירה אשר מחזקת את המודעות לעולם התיאטרון וליצירה ישראלית מקורית.

במשך שלושת ימי הפסטיבל שיתקיים בתיאטרון חיפה יתארחו גם הצגות ואירועי חוצות מחו”ל. הקהל הרחב ייהנה ממופעי תיאטרון רחוב באוויר הפתוח הנבחרים בקפידה ובהם מיטב אמני הרחוב מהארץ ומחו”ל.
הפסטיבל מופק על ידי תיאטרון חיפה, בניהולה של מנכ”לית התיאטרון והפסטיבל ניצה בן צבי, לצדו של מנהלו האמנותי של הפסטיבל מר איציק ויינגרטן, בתמיכת משרד התרבות ומפעל הפיס.

את ההצעה יש לשלוח עד 15/01/19 לכתובת האימייל gilats@ht1.co.il 

קול קורא תיאטרון חיפה
קול קורא תיאטרון חיפה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.