כדורגל בחיפה: “מכבי נווה שאנן אלדד” מוליכת הסיבוב הראשון בליגה ג’ בכדורגל ! 

מימין, אלי פסו, מנהל מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" עם שחקני הקבוצה (צילום: יוסי מיזלר - דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד")

מוליכת הטבלה בצמרת ליגה ג’ במחוז שומרון היא “מכבי נווה שאנן אלדד” מחיפה. ביום שישי (4/1/2019) שיחקו הנווה שאננים במגרש ע”ש “אבי רן” בחיפה נגד קבוצת “הפועל קריית חיים” (מקום 11) כשידם של חניכיו של אלעד לידור מאמנה של הקבוצה השיגה ניצחון מרשים ומשכנע בתוצאה: 0:3 לנווה שאנן, את שלושת השערים לזכות נווה שאנן כבשו: הראל ג’ורנו (דקה 36), שלומי ביטון (68) ומרדכי (מוטי) קדוש (90).

כובשי שלושת השערים לזכות נווה שאנן, מימין: שלומי ביטון, הראל ג'ורנו ומרדכי (מוטי) קדוש. (צילום: יוסי מיזלר - דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד")
כובשי שלושת השערים לזכות נווה שאנן, מימין: שלומי ביטון, הראל ג’ורנו ומרדכי (מוטי) קדוש. (צילום: יוסי מיזלר – דוברות “מכבי נווה שאנן אלדד”)

בתוך כך, פתחה נווה שאנן פער של 4 נקודות בצמרת מהמקום השני בו נמצאת בית”ר חיפה. בתום הסיבוב הראשון בליגה נמצאת נווה שאנן במקום הראשון, לה מאזן מרשים של 10 ניצחונות , 2 תוצאות תיקו, וללא הפסד ובאמתחתה 32 נק’ והפרש שערים מדהים של של 47 -6. בתוך כך, יש לציין כי השנה, מתחילת עונת המשחקים הצטרף וחבר לקבוצה עיתונאי הספורט הוותיק דורון בן דור המשמש כמנהלה המקצועי של קבוצת הבוגרים.

שחקני "מכבי נווה שאנן אלדד" מכונסים לפני תחילת המשחק. (צילום: יוסי מיזלר - דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד")
שחקני “מכבי נווה שאנן אלדד” מכונסים לפני תחילת המשחק.
(צילום: יוסי מיזלר – דוברות “מכבי נווה שאנן אלדד”)
בתום המשחק, אלי פסו, מנהל המועדון, כינס את השחקנים על כר הדשא לשיחת סיכום הסיבוב ואמר לכתב הספורט של “חי פה”:

“כידוע לכולם, בחיפה משחקות קבוצות הכדורגל של מכבי חיפה והפועל חיפה, אך הן לא קבוצות הכדורגל היחידות בעיר חיפה, “מכבי נווה שאנן” הוא ממועדוני הכדורגל הוותיקים בישראל שהוקם בחיפה בשנת 1965, הקבוצה שלנו נכנסת לפיתחו של עידן חדש ונעשה כל שביכולתנו להמשיך את מפעל חייו של יוסף שריקי ז”ל שכל עולמו היה הכדורגל, למען דורות ההמשך. כל הכבוד לבחורים שלנו ושאפו על סיבוב מדהים ומרגש גם יחד, עלינו להמשיך את המומנטום החיובי שלנו מתחילת העונה בליגה. כהרגלנו, נעשה הכל בכך שנעבוד קשה וחזק בכל אימונים וכרגע המשימה על כתפינו היא יותר קשה על מנת שנשמור על הפיסגה ולצעוד בצמרת, כמובן שהמטרה שלנו וזה לא סוד היא לעשות היסטוריה בנווה שאנן ובכלל בעיר חיפה ולעלות לליגה ב’ ובע”ה נקווה לעמוד במשימה, אסור לנו לרגע להוריד רגל מהגז”.

מימין, אלי פסו, מנהל מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" עם שחקני הקבוצה (צילום: יוסי מיזלר - דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד")
מימין, אלי פסו, מנהל מועדון הכדורגל “מכבי נווה שאנן אלדד” עם שחקני הקבוצה (צילום: יוסי מיזלר – דוברות “מכבי נווה שאנן אלדד”)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.