הירוקים של חיפה בפתיחת מטה הבחירות – וידאו

בטקס חגיגי פתחו הירוקים של חיפה את מטה הבחירות ברחוב הנביאים 3.
המטה הגדול יחסית, היה צר מלהכיל את המשתתפים הרבים שהגיעו לקחת חלק בטקס המרגש הזה.
הרב גבי דגן התכבד בהתקנת המזוזה ובתקיעה בשופר.

הירוקים הסבירו את משנתם ואת המיקום שלהם לקדנציה הקרובה:
שמואל גלבהרט, רם דישון, ירון חנן, אביהו האן, אסף זגריזג וליאת מולכו.
צוות הצילום הבכיר של חי פה התייצב לסקר בווידאו.
צילום ועריכה: מתן כרמי

_MG_9135.JPG

2 תגובות
 1. הירוקים של חיפה אמר/ה

  הירוקים של חיפה חנכו את מטה הבחירות

  בערב ראש השנה חנכו הירוקים של חיפה את מטה הבחירות ברחוב הנביאים בחיפה. "את קמפיין הבחירות שלנו התחלנו לפני 18 שנים ומאז אנחנו עושים למען תושבי חיפה" אמר יו"ר סיעת הירוקים של חיפה, אדריכל שמואל גלבהרט.

  במהלך אירוע פתיחת המטה שהתקיים ביום שלישי האחרון, קבע מזוזה הרב גבי דגן רב בית הכנסת אוהל אברהם שגם תקע בשופר לרגל השנה החדשה. במהלך האירוע, הציגו הירוקים של חיפה את המועמדים למועצת העיר: שמואל גלבהרט, אביהו האן, ירון חנן, אסף זגריזק, ליאת מולכו ורם דישון. וכן את מתווה קמפיין "הירוקים של חיפה" אשר יתמקד בבחירות הקרובות בשלשת נושאי הדגל של התנועה: איכות סביבה, איכות חברה ואיכות שלטון תוך שימת דגש על סילוק המפעלים המזהמים, פיתוח והתחדשות השכונות ומאבק בשחיתות במסדרונות העירייה. "בניגוד למפלגות אחרות, שנדרשות להמציא עצמן מחדש ערב הבחירות, הירוקים של חיפה הם מותג של עשייה, יושרה ואמינות ומודל לחיקוי לתנועות דומות ברחבי הארץ. בכוונתנו להביא לציבור קבלות על הישגים ועל עשייה ולא הבטחות וסיסמאות נבובות" אמר גלבהרט.
  [attachment=1:3c1wabnv]_MG_9108.JPG[/attachment:3c1wabnv]
  אירוע הבחירות של "הירוקים של חיפה" יתקיים ביום ראשון, 15.09.2013, בשעה 18:30 בסינמטק חיפה. באירוע תחת הכותרת "פסטיבל הסרטים הירוקים" יוצגו סרטונים בהשתתפות תושבי השכונות שהיו שותפים למאבקי התנועה המתארים את הישגי הירוקים של חיפה בתחומים: שימור השטחים הירוקים, מניעת מפגעי קרינה, פיתוח והתחדשות השכונות, מנהור הרכבת וחיבור חיפה לחופיה, דאגה לביטחון האישי, שמירה על נכסי הציבור, מניעת מפלצות נדל״ן בלב העיר וסילוק מוקדי הזיהום הסביבתי.
  [attachment=0:3c1wabnv]_MG_9096.JPG[/attachment:3c1wabnv]

 2. הירוקים של חיפה אמר/ה

  [attachment=0:1lmlmhuq]_MG_9135.JPG[/attachment:1lmlmhuq]

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.