החורף כבר כאן: הצפות,הפסקות חשמל והחלקת מכוניות בחיפה

הצפות - צילום: אמיר ויצמן - בית ספק אופק

רחובות רבים בעיר חיפה מוצפים, בעקבות הגשמים שהחלו לרדת,הפסקות חשמל באזור בכרמל צרפתי ודרך הים. רמזורים לא עובדים באזור מת”ם ורכבים שהחליקו בעקבות הגשם הרציני הראשון.

מחברת החשמל נמסר לחי פה: “הפסקות החשמל נגרמו כתוצאה מתקלה בקו מתח גבוה. כרגע בשלבי איתור למקור התקלה. עדיין אין צפי לסיום העבודה”.

בעקבות הגשם הוציאה משטרת ישראל הודעה לציבור בה נכתב:

“ציבור הנהגים מתבקש לנהוג בזהירות מרבית, שוטרי משטרת ישראל יהיו במקומות המועדים ויבצעו הזרמה והכוונה של התנועה . המשטרה בסיוע יחידות החילוץ של המשטרה ערוכים למתן שירות וסיוע לציבור משתמשי הדרך ולחילוץ אזרחים ומטיילים. מפאת סכנת החלקה בכביש , על הנהגים לנהוג בזהירות מירבית ולהימנע מנהיגה בצירים בהם ישנן הצפות וסכנת החלקה. יש להתאים את מהירות הנסיעה לתנאי מזג האוויר ותנאי הדרך. על הנהגים להקפיד בטרם הנסיעה ברכב על תקינות האורות וניקוי הפנסים , כמו כן להדליק אורות בזמן הנהיגה. אין לבצע עצירות פתע ויש לשמור מרחק מהרכב שמלפנים. תשומת לב מיוחדת יש לתת להולכי רגל, תוך מתן זכות קדימה”.

“יש להיות מרוכזים היטב בנהיגה ולהימנע מכל היסח דעת לרבות שימוש בטלפון נייד. חל איסור לעצור בשול הדרך ובמקום שאינו מיועד לכך , הדבר מהווה סכנה לכם ולרכבים החולפים . במקרה של תקלה ברכב, יש להדליק אורות חניה מהבהבים, ללבוש אפוד זוהר, להציב משולש אזהרה, לעבור אל מעבר למעקה הבטיחות ולהתקשר למוקד 100. מוקד התנועה של משטרת ישראל יעדכן את מפות הwaze ואת הציבור בדבר מצב התנועה וצירים חסומים באמצעות כלי התקשורת”.

במערכת חי פה מדגישים ומבקשים מציבור הנהגים לנהוג בזהירות.

עדכונים בזמן אמת וכל העת באתר…..

הצפות - צילום: אמיר ויצמן - בית ספק אופק
הצפות – צילום: אמיר ויצמן – בית ספק אופק
הצפות - צילום: אמיר ויצמן - בית ספק אופק
הצפות – צילום: אמיר ויצמן – בית ספק אופק

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.