עצרת מחאה התקיימה לזכרה של נעה חייט ז”ל

עצרת מחאה לזכרה של נעה חייט ז"ל

עצרת מחאה התקיימה היום (ה’)  והודלקו נרות לזכרה של האתלטית נעה חייט ז”ל, שנהרגה אתמול מפגיעת רכב במורד כביש פרויד עת שרכבה על אופניה.

במחאה הוצבו שלטים עליהם נכתב: “רוצים שביל אופניים בחיפה” –”רוצחים אותנו” – “כמה עוד ימותו כדי שתבינו” ועוד.

חבר מועצת העיר ירון חנן מהירוקים של חיפה, שהשתתף בעצרת אמר לחי פה: “הגשנו  בעבר מספר הצעות לסדר בנושא שבילי אופניים לחיפה. יש תוכנית שהוכנה בחברת יפה נוף לפני יותר מעשור והתוכנית נדחתה שוב שוב ויונה לא הסכים אישית ואנחנו טענו שאם התכנית לא תיושם יקרה אסון. כמות רוכבי האופניים בעיר גדלה משמעותית במיוחד בירידה מהרכס. אנחנו לא מבינים למה התוכנית  נדחתה ואנחנו עדיין נמצאים במצב שגם שביל אופניים מחוף קרית חיים ועד חוף דדו, כפי שהובטח, לא נעשה כמו שצריך והעבודה שבוצעה היא מינורית. אנחנו חושבים שצריך לבצע את התוכנית הקיימת שישבו עליה מומחים והיא מבוצעת בערים רבות ואין סיבה שבחיפה לא תבוצע”.

חבר מועצת העיר ירון חנן מדליק נר לזכרה של חייט ז”ל

דודי מיבלום שהשתתף בעצרת אמר לחי פה: “בעקבות התאונה הטרגית אני מציע שירחיבו את המדרכה לאורך כל רחוב פרויד ולהוסיף צד שיהווה שביל לרוכבי אופניים בעליה ובירידה. ראש העיר לא מתייחס לעניין שבילי האופניים ברצינות ומתייחס רק בקטעים המשוריים וזו טעות. יכולה להיות תנועה מאחוזה ממרכז הכרמל בבוקר ובסוף יום עבודה כי יש ביקוש גדול של רוכבי אופניים”.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

עצרת מחאה לזכרה של נעה חייט ז”ל

 

הגיבו כאן לכתבה