מדוע העירייה לא אוכפת את הרכבים החונים באופן קבוע באוסקר שינדלר מול המרכז המסחרי וחוסמים את המעבר להולכי רגל?

תושבים רבים מתלוננים על התופעה החריגה בה רכבים מחנים באופן קבוע וחוסמים את המעבר להולכי רגל ברחוב אוסקר שינדלר בחיפה מול המרכז המסחרי.

התושבים תוהים מדוע לא מתבצעת אכיפה ע”י פקחי העירייה או המשטרה וטוענים, כי יש לשנות את השלט המורה על החניון באזור כי הוא ממוקם בסוף הרחוב ואף אחד לא רואה אותו. אמנם לא סיבה כדי לחנות במקומות האסורים לחניה באדום לבן ובטח לא לחסום להולכי רגל את המעבר.

 ממשטרת ישראל נמסר לחי פה בתגובה:

“ככלל, אכיפת עבירות חניה מתבצעת ע”י פקחי הרשות המקומית בהתאם לסמכותם בחוק, כאשר במקרים בהם מתקבלת תלונה במשטרה בגין חסימת מעבר, סיכון עוברי אורח וכיו’ מתבצעת אכיפה בהתאם, כנגד אותן עבירות המוגדרות בריונות כביש במטרה למנוע פגיעה באיכות חיי התושבים וביטחונם”.

“לציין, כי בתחומי מחוז חוף פועלות מספר יחידות מיוחדות המטפלות בנושא, בהן מערך שוטרי התנועה, השיטור העירוני והשיטור הרגלי הנותנות מענה מקצועי בהתאם לדחיפות המבצעית ולראיה, מתחילת השנה נרשמו ע”י שוטרי המחוז כ – 9000 דוחות בגין עבירות חניה, מתוכם כ – 1500 בתחומי תחנת חיפה, במטרה לסייע לציבור להגיע בבטחה אל מחוז חפצו. אנו נמשיך לאכוף ביתר שאת כל עבירה המסכנת את הציבור , על מנת להבטיח את שלומו וביטחונו של האזרח הנורמטיבי שומר החוק”.

 מעיריית חיפה לא נמסרה לא תגובה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.