גלדיס ושמעון חוגגים 70 שנות נישואין בבית ההורים “בן יהודה” בחיפה

השנה מרובה בחגיגות 70 שנה, ובבית הורים “בן יהודה” התקיימה חגיגה לרגל 70 שנות נישואין של בני הזוג גלדיס ושמעון 

צילום: בית אבות בן יהודה

בבית הורים “בן יהודה” חגגו 70 שנות נישואין לזוג דיירי הבית. זהו זוג מיוחד, המעורר השארה בכל הסובבים. כאשר לפני שנתיים גלדיס היתה חייבת לעבור לבית אבות בגלל סיבות רפואיות, שמעון החליט לא להיפרד מימנה ולעבור יחד איתה. הם לא נמצאים באותה מחלקה (עקב צרכים רפואיים שונים) יחד עם זאת שמעון כל יום מבקר את גלדיס ומבלה איתה מספר שעות בנוסף בפעילות של כלל בית ההורים הם תמיד יושבים ביחד ומחזיקים ידיים. זה זוג אוהב ועדין שאין אדם אשר פגש אותה שלא מביא הערכה על אישיותם והתנהגותם ביחד ולחוד.

הזוג הכיר בצעירותם באלג’יריה, התחתנו והקימו משפחה. התגוררו מספר שנים בצרפת ובשנת 1971 עלו ארצה ומאז מתגוררים בחיפה. לזוג 4 ילדים ומספר רב של נכדים ואף זכו להכיר  לא רק את הנינים שלהם, אלה את בני הנינים.

כשנודע לאנשי צוות בית ההורים “בן יהודה” שהזוג עומד לחגוג 70 שנות נישואין החליטו שאי-אפשר לתת לאירוע זה לעבור ללא ציון כראוי. לשם כך התגייסה המשפחה ודיירי בית האבות ויחד עם הצוות ארגנו את האירוע. הוזמן זמר, נבנה תפריט עשיר ומיוחד והוכנו הפתעות בכדי לערוך אירוע מכובד, כנדרש במעמד זה.

צילום: בית אבות בן יהודה

האירוע התקיים בהשתתפות של בני המשפחה אשר הגיעו מכל רחבי הארץ, דיירים מהמחלקות שבני הזוג מתגוררים, אנשי צוות והנהלת בית ההורים “בן יהודה”. בנוסף הגיע לברך את הזוג ואת הנוכחים כבוד הרב ברוך קינד. במהלך האירוע נכדה בשם המשפחה בירכה וריגשה את כל הנוכחים בסיפוריה ועל הקשר המיוחד עם הזוג. גם דיירים ביקשו לברך את הזוג. ואף שמעון ביקש לקרא “אשת חיל מי ימצא” עם דמעות בעיניו. מנכ”לית רשת בית ההורים “בן יהודה” הגיעה במיוחד בכדי לתת כבוד לזוג הדיירים.

במהלך האירוע הזוג רקד וואלס ויחד עם המשפחה והדיירי הבית שרו ורקדו שירים של פעם, שיריי נוסטלגיה ואהבה. היתה ארוחה שהוכנה ע”י טבח בית ההורים וצוות המטבח ועוגה מיוחדת שנתרמה ע”י קונדיטוריה “שני” שבעיר התחתית. צוות בית ההורים הכינה מזכרת לכל הנוכחים וחוברת ברכות לזוג.

אף לא עיין אחת נשארה יבשה בסוף הערב ואין פנים שלא יצאו ללא חיוך.

הלוואי שאלו יהיו תמיד החדשות שאנו נשמע על אזרחים ותיקים בכלל ועל בתי האבות בפרט.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.