מאות חיילים וחיילות השתתפו וחגגו באירועי "שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל" בחיפה 

אירועי "שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל" בחיפה - 06/07/2018

תודה – "שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל 2018" התקיים בין התאריכים 8.7.2018 – 27.6.2018 וכלל מספר רב של אירועים יפים ברחבי הארץ בהובלת המתנדבים של "יחד למען החייל" בשיתוף צה"ל ועיריית חיפה לטובתם של החיילים העומדים על משמרתם יום ולילה וזאת על מנת להביא לנו את השקט למדינה, אז זה הזמן וזהו גם הרגע להראות לחיילי צה"ל ולכוחות הביטחון שכולנו איתם וכך גם היה ובגדול בעיר חיפה.

מטרתו של שבוע ההוקרה הוא להוקיר תודה והערכה לחיילי החובה בצה"ל ולכוחות הביטחון השונים על פועלם ומסירותם לשמירה על ביטחון מדינת ישראל. בשבוע ההוקרה בחיפה נטלו חלק והשתתפו מאות חיילות וחיילים המשרתים בצה"ל מהיחידות השונות המתגוררים ברחבי העיר חיפה והקריות.

אירועי "שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל" בחיפה – 06/07/2018

יריית פתיחה שמחה ומרגשת של שבוע ההוקרה לחיילים כבר התקיימה ביום חמישי (28.6) על סיפונה של ספינת הטילים "אח"י חץ" של זרוע הים של חיל הים, בשעת בוקר מוקדמת עלו לספינה קבוצת מתנדבים של "יחד למען החייל" מסניף חיפהשכללה את אלעד אטיאס, יובל (יובי) קאופמן, איש האבטחה שומר הראש ומאבטח האישים החיפאי הוותיק ראובן פריזי ועוד.

הפעיל החברתי אלעד אטיאס, שהיה ממארגני ויוזמי האירועים הרבים של "שבוע ההוקרה לחיילים" אמור להתמודד השנה על הכניסה למועצת העיר חיפה ולשאלת כתב החדשות של “חי פה” על ריצתו הצפויה בקרוב, ענה: “החיילים הם הגיבורים האמיתיים של כולנו, הם עומדים על משמרתם יומם ולילה וזאת על מנת שאנו נוכל לישון בשקט בבתינו.

אירועי "שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל" בחיפה – 06/07/2018

באירוע חולקו הפתעות רבות לחיילי הספינה, מתנדבי "יחד למען החייל" לא שכחו להעלות גם לסיפון הספינה את העוגה הגדולה והיפה שאפה חיים ענבה במיוחד לכבודם של החיילים.

אירועי "שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל" בחיפה – 06/07/2018

שבוע ההוקרה לחיילים הגיע לשיאו ביום שישי (6/7/2018) במסיבת חוף חגיגית שהתקיימה בחוף דדו בחיפה, מאות החיילים והחיילות שהגיעו לחגוג במתחם המיוחד אותו הקימה "יחד למען החייל" בחוף דדו כשלחיילים חולקו הרבה הפתעות בהם מגבות, מטקות, צילומי מגנטים, אוכל ושתייה.

האירוע אורגן ותופעל על ידי מתנדבי "יחד למען החייל" מסניף חיפה אותו מנהל ביד רמה ובהתנדבות מלאה היו"ר אודי אדמתי ומסייעים לו לצידו עוזריו הנאמנים והמסורים אלעד אטיאס ויובל קאופמן הטורחים ועושים לילות כימים לטובת רווחתם של חיילי צה"ל לאורך כל ימות השנה בפעילות מקסימה עניפה ומבורכת. יש לציין כי עוד התקיימה לחיילים במוצאי שבת (7.7) במועדון ה"ביט" בחיפה הופעתו של הזמר נתן גושן האהוב מאוד על כל חיילי צה"ל, כשהכניסה לחיילי צה"ל היתה כמובן חופשית שכללה גם כיבוד ושתייה חופשי לאורך המופע.

יובל (יובי) קאופמן שאף הוא היה ממארגני האירוע אמר לכתב החדשות של "חי פה": "אין לי ספק כי החיילים נחושים וחדורי מטרה אחת – לשמור על שלומם של אזרחי ישראל, המשימה של החיילים היא לשמור על הבית שלנו ואילו המשימה שלנו היא לדאוג לחיילים, אנו כאן היום על מנת להצדיע לחיילים שלנו, תודה לכל המתנדבים הרבים שהגיעו מרחוק ומקרוב לעזור לנו, ולחיילים שלנו נצדיע להם תמיד ולא רק ב"שבוע ההוקרה לחיילים" אלא בכל ימות השנה".

אירועי "שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל" בחיפה – 06/07/2018

לפני כחודש חנכו "יחד למען החייל" ו"הקרן לידידות" בראשות הרב יחיאל אקשטיין ״ניידת ידידות״ חדשה המסיירת בין הבסיסים ושטחי האימונים השונים של הלוחמים וחיילי המילואים ברחבי הארץ והניידת הזאת הגיע גם לחיפה וזה מה שחיכה לחיילים בתוכה: חטיפים מתוקים ומלוחים, גלידות, כריכים, טוסטים, שתייה קרה ועוד ועוד. הניידת (טוב, יותר משאית מניידת), הופכת ברגע אחד למועדון לכל דבר: טלוויזיה חכמה ענקית, ויי.פיי. חינם, עמדות הטענה וגם מכונות פופקורן וברד.

אירועי "שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל" בחיפה – 06/07/2018

הניידת או יותר נכון משאית שימשה כמזנון נייד והגיעה מתוך מטרה לפנק את החיילים ולספק להם אתנחתא, אוכל ושתייה. הניידת, הניראת כמו משאית בשל גודלה, מצוידת בארטיקים, ממתקים, אוכל, שתייה חמה וקרה שחולק חינם לחיילים באירוע. בנוסף, ניתן להפוך את הניידת גם למעין מועדון שטח, באמצעות גג נפתח, שולחנות קפה, מסך טלוויזיה גדול, רמקולים, מערכת הגברה וכן שירותי טלוויזיה בכבלים. ביכולתה של הניידת לספק גם במה להופעת אומן אורח.

גלריית צילומים: "יחד למען החייל", טל "מגה נטים", "ריממבר", אדיר יזירף.

לא ניתן להגיב