וילות בטירת כרמל: הצלחה גדולה לאירוע השקת הדירה לדוגמא כרמל וילאג' – עם מושיק גלאמין | משה חדיף

קהל גדול הגיע ליריד דירה לדוגמא וילה כרמל בשכונה החדשה גלי כרמל בטירת כרמל. אירוע ההשקה התקיים בשישי האחרון 22/06/18  ובמהלכו נמכרו 7 וילות.

| צפו בווידאו שצילמנו עם מושיק גלאמין באירוע השקת הדירה לדוגמה:

 

סמנכ"ל השיווק בקבוצת 'משה חדיף' משה מנחם אמר לחי פה:

"פרויקט צמודי הקרקע היחיד במרחב חיפה מעניק לקהל מוצר יוצא דופן ואיכותי"

למעלה מ 200 איש הגיעו ביום שישי האחרון לאירוע השקת הדירה לדוגמא שערכה קבוצת 'משה חדיף' לפרויקט CARMEL VILLAGE בטירת כרמל.

פינת אוכל – השקת הדירה לדוגמא כרמל וילאג' – עם מושיק גלאמין | משה חדיף – יוני 2018 (צילום – ירון כרמי)

החברה מדווחת כי במהלך האירוע נמכרו שבע וילות ורוכשים נוספים נמצאים בהליכי רכישה ובעקבות ההצלחה, מבצע ההטבות יימשך ל-12 הרוכשים הנוספים.

רישום מתעניינים בדירה לדוגמה – השקת הדירה לדוגמא כרמל וילאג' – עם מושיק גלאמין | משה חדיף – יוני 2018 (צילום – ירון כרמי)

במהלך האירוע, אירח כוכב הטלויזיה מושיק גלאמין, הוצעו לרוכשים הטבות יוצאות דופן לעיצוב הבית ע"י מושיק גלמין, הקהל נהנה מכיבוד עשיר וחבילות לעיצוב בית אישי לחמשת הרוכשים הראשונים.

מושיק גלאמין באירוע השקת הדירה לדוגמא כרמל וילאג' בטירת כרמל – משה חדיף

 

 

בהשקה עמדו לרשות האורחים שתי דירות לדוגמא בסגנונות עיצוב – כפרי ומודרני.

לקוחות רבים שהתעניינו בעבר בפרויקט ונכחו באירוע ההשקה, נחשפו למרחבים ולחללים הגדולים שמציעות הוילות בפרויקט והחליטו להתקדם בתהליך הרכישה.

מתעניינים בדירה – באירוע השקת הדירה לדוגמא כרמל וילאג' בטירת כרמל – משה חדיף (צילום – ירון כרמי)

הפרויקט המפואר, שכולל 118 וילות דו משפחתיות המשתרעות על רבע דונם בשכונת 'גלי כרמל' החדשה, נבנה במיקום הקרוב ביותר לקו החוף בשכונה, מרחק של קילומטר בקו אווירי. הדו משפחתיות בפרויקט כוללות מספר דגמים בני 6 חדרים בגודל של כ-170 מ"ר עם גינה צמודה היקפית בגודל של כ- 130 מ"ר, מחסן ו-2 חניות מרווחות.

חדר שינה – דירה לדוגמא כרמל וילאג' בטירת כרמל – משה חדיף

כל הוילות בפרויקט מעוצבות בסטייל יוצא דופן וכוללות יחידת הורים במפלס תחתון וחדרי ילדים מרווחים. הוילה כוללת מפרט דירתי מפנק ויוקרתי הכולל ריצוף גרניט פורצלן 80X80, ריצוף קרמיקה דמוי פרקט בחדרי רחצה ומרפסות, אסלות סמויות, תריסים חשמליים, מטבח מפואר באורך 12 מ"ר עם אופציה לאי ומזגן עילי בסלון.

אריה טל, ראש עיריית טירת כרמל באירוע השקת הדירה לדוגמא כרמל וילאג' בטירת כרמל – משה חדיף

שכונת 'גלי כרמל' היא השכונה החדשה בטירת כרמל, הכוללת בנייה של למעלה מ-2,000 יחידות דיור. השכונה נמצאת במיקום אסטרטגי, ובסמוך למת"ם ועורקי תחבורה ראשיים. התב"ע החלה בשכונה כוללת מגרשים למבני ציבור, גני ילדים, בתי ספר, חטיבה עליונה, מתנ"ס ומרכזים מסחריים. כמו כן, במקום צפוי להיבנות קאנטרי קלאב. הצד המערבי של השכונה יכלול סוללה אקוסטית שקופה ופיתוח שיכלול פארקים ירוקים עם מזרקות מים ושבילי הליכה.

סמנכ"ל השיווק של חברת 'משה חדיף', משה מנחם, אומר כי בחברה ידעו שהאירוע יזכה להצלחה. "אנחנו יודעים מה הרמה הגבוהה של המוצר שאנחנו מוכרים בכרמל וילאג' והיה לנו ברור כי מרגע שהקהל ייכנס לדירות לדוגמה ויוכל לראות בעיניים את ייחודיות הפרויקט, לא יישארו ספקות. שמחנו לגלות כי חלק גדול מהבאים לאירוע נמנה על תושבי חיפה שעושים בחירה נכונה.
רגע לפני עליית המחירים אנחנו מציעים לקהל פרויקט שהוא התגשמות של חלום לכל מי שאוהב את החיים הטובים".

תמונות נוספות מאירוע ההשקה של דירות לדוגמה בפרויקט של משה חדיף

סלפי עם מוישיק גלאמין – השקת הדירה לדוגמא כרמל וילאג' – עם מושיק גלאמין | משה חדיף – יוני 2018 (צילום – ירון כרמי)
מוישיק גלאמין, משה חדיף ואריה טל – ראש עיריית טירת כרמל
סלון בווילה – השקת הדירה לדוגמא כרמל וילאג' – עם מושיק גלאמין | משה חדיף – יוני 2018 (צילום – ירון כרמי)
חדר שינה – השקת הדירה לדוגמא כרמל וילאג' – עם מושיק גלאמין | משה חדיף – יוני 2018 (צילום – ירון כרמי)

לא ניתן להגיב