פגישה מרגשת בין מתנדבי איחוד הצלה כרמל ובין תושב ק.אתא שחייו ניצלו בזכותם

מתנדבי איחוד הצלה עם משפחת שוקרון

לפני כשבוע התמוטט באופן פתאומי איתי שוקרון, תושב קרית אתא בן 35. ישראל מנחם, מתנדב ביחידת האופנועים של איחוד הצלה כרמל שהגיע ראשון למקום בתוך דקות ספורות, זיהה שאיתי ללא דופק וללא נשימה והחל מיד בפעולות החייאה, תוך כדי מתן שוקים חשמליים ממכשיר הדפיברילטור שברשותו. בסיוע מתנדבים נוספים, המשיכו בפעולות מצילות חיים עד להגעת צוות טיפול נמרץ של מגן דוד אדום. הצוותים המשיכו להילחם על חייו של איתי ובהמשך הוא פונה, במצב קשה מאוד לבית החולים רמב”ם בחיפה.

שוקרון, התאושש במהירות ושוחרר לביתו בתחילת השבוע, ואתמול (ב’) כאמור הזמין יחד עם משפחתו את מתנדבי איחוד הצלה כרמל, עם המנהל נפתלי רוטנברג .

הפגישה היתה מרגשת במהלכה סיפרו המתנדבים לשוקרון, על הדרמה שהתחוללה בביתו, מנקודת המבט שלהם. שוקרון ומשפחתו הביעו את מלוא הערכתם למתנדבים והודו להם על מסירותם למען הצלת חייו.

נפתלי רוטנברג:

“מתנדבי איחוד הצלה כרמל, כחלק מרשת המתנדבים של איחוד הצלה בכל הארץ נותנים מענה רפואי ראשוני מציל חיים, במשך כל ימות השנה ובכל שעה ביממה. תודה לאל, גם הפעם זכינו לקחת חלק בהצלת חייו של אדם צעיר בזכות מענה מהיר מאוד, מיומן ומקצועי של המתנדבים. התרגשנו מאוד לפגוש את איתי ומשפחתו ולחגוג ביחד איתם את הולדתו מחדש אנו מאחלים לאיתי רפואה שלמה ובריאות איתנה”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.