אירנה מלנבסקי מונתה למנהלת מערך הרוקחות של כללית במחוז חיפה וג”מ

אירנה מלנבסקי

אירנה מלנבסקי, בת 36, תושבת קרית חיים, ואמא לשלוש בנות מונתה למנהלת מערך הרוקחות של כללית במחוז חיפה וג”מ הגדול בארץ. ובתפקיד החדש היא מחליפה את מרק לוין, שקודם למנהל הרוקחות הארצי בכללית.

מלנבסקי, סיימה בהצטיינות תואר ראשון ברוקחות מטעם אוניברסיטת בן גוריון ומחזיקה גם בתואר שני בניהול מערכות בריאות מאוניברסיטת חיפה. את כל מסלולה המקצועי עשתה בכללית, תחילה כרוקחת מחליפה במנהלת קריות, אח”כ כסגנית רוקח אחראי במרפאת הרב קוק בקרית מוצקין וכמובן שקודמה לניהול בית המרקחת במרפאת עוזיאל בקרית אתא. לאחר שנה מונתה כמנהלת הרוקחות במינהלת אשר ומשם נכנסה לנעליו של מרק לוין – קודמה בתפקיד מנהל הרוקחות במחוז, שקודם למנהל הרוקחות הארצי בכללית.

בתפקידה החדש, מלנבסקי,  אחראית על 334 רוקחים ב-108 בתי מרקחת שהם חלק ממרפאות כללית ועוד 31 בתי מרקחת שעובדים עם כללית בהסכם קונסיגנציה, סך הכל נערכו במהלך שנת 2017 למעלה ממליון שלוש מאות אלף ביקורים בבתי המרקחת הנ”ל.

מלנבסקי מדגישה:

“הרוקח הוא הרבה מעבר מי שנותן לנו תרופות בדלפק, הוא מהווה חלק אינטגרלי מצוות מטפל ויש לו תפקיד חשוב בהיבט של ההיענות של המטופל ואיזונו התרופתי. במחוז פועל גם שירות ייעוץ רוקחי אישי למי שנוטל תרופות רבות”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.