היום החל משפטו של השחקן משה איבגי בבית משפט השלום בחיפה

משה איבגי

משפטו של השחקן משה איבגי, שהואשם בעבירות מין בארבע נשים, נפתח היום (ב’) בבית משפט השלום בחיפה והוא מתנהל בדלתיים סגורות. זאת כחודש לאחר שפרקליטות מחוז חיפה הגישה נגדו כתב אישום בגין הטרדה מינית, ומעשה מגונה בארבע נשים, אחד מהם התרחש בתאטרון חיפה.

אישום ראשון

כתב האישום הראשון מתייחס למקרה שאירע בשנת 2012 בסט צילומים של סרט שבו השתתף. לפיו המתלוננת א’, ישבה בפינת קפה בגופייה ואיבגי ניגש אליה וליטף את גבה החשוף והחדיר את ידו תחת גופייתה. א’ התנגדה אך הוא ענה לה: “הפרצה קוראת לגנב”. במקרה אחר נצמד איבגי, לגופה של א’ והציע לה הצעה מגונה.

אישום שני 

האישום השני מתייחס לתקרית שאירעה באתר צילומים אחר, בשנת 2013. לפיו איבגי נצמד מאחור למתלוננת ב’, ואחז בחזה שלה תחת חולצתה.

אישום שלישי

האישום השלישי מתייחס  גם למקרים שהתרחשו בשנת 2013. לפיו הוא דחף בכוח את ראשו לעבר החזה של מתלוננת ג’, שעבדה עמו ומישש את גופה מעל חולצתה.

אישום רביעי

האישום הרביעי מתייחס למתלוננת ד’ שאיבגי לא הכיר, לפיו הוא פגש אותה בחנות פלאפל ושאל אותה שאלות מיניות בוטות.

 

יש לציין כי איבגי הכחיש, את החשדות, ולאחר פרסום התלונות נגדו הודיע כי הוא משהה את כל עיסוקיו בתיאטרון. בהודעה שהוא כתב נוכח הפרסומים הוא ציין:

 “נוכח גל הפרסומים המטלטלים את חיי וגורמים למשפחתי כאב רב החלטתי לקחת פסק זמן. אני שב ואומר כי לא פגעתי באף אדם, גבר או אשה. ככל שאדרש להתייחס לדברים, אעשה זאת במקומות המוסמכים לכך ובאופן מלא”.

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.