ד”ר רחל דהן מונתה למנהלת מינהלת חיפה של כללית

ד"ר רחל דהן מונתה כמנהלת מינהלת חיפה

ד”ר רחל דהן, תושבת חיפה, נשואה+2, מונתה למנהלת מינהלת חיפה של כללית לאחר שכיהנה בשבע שנים האחרונות מנהלת מינהלת הקריות, ובתפקידה החדש היא מחליפה את ד”ר רחל לוצאטי שעברה למחוז צפון.

ד”ר דהן, גדלה בחיפה ולמדה רפואה בבית הספר לרפואה בבאר שבע והתמחתה ברפואת משפחה במחלקה לרפואת משפחה. היא השלימה לימודי מאסטר ברפואת משפחה וחינוך רפואי באוניברסיטת לונדון באונטריו שבקנדה ומורשית  לטיפול בהיפנוזה. בנוסף, היא פעילה מאד בתחום הגמילה מעישון וכיהנה משך תקופה ממושכת כמנהלת המרכז האקדמי לגמילה מעישון.

משך שנים רבות ניהלה את מרפאת לב הקריה של כללית ומקפידה להמשיך להיות מחוברת גם לעשייה הקלינית. בנוסף על הניהול, הייתה בעבר רופאת משפחה בקיבוץ אפק וכיום עובדת בהוספיס בית של כללית.

בשבע השנים האחרונות  כאמור שימשה כמנהלת מינהלת הקריות ועל  הישגיה מעידה העובדה שמינהלת קריות מדורגת במקום הראשון ממינהלות המחוז ובמקום חמישי מכלל מינהלות כללית ברחבי הארץ.

במינהלת חיפה שבניהולה ניתן שירות ל-112000 מבוטחי כללית ב-28 מרפאות אם של כללית ועוד כ- 40 מרפאות עצמאיות מטעם כללית על ידי צוות של 100 רופאי משפחה וילדים וכן עשרות אחיות, רוקחים ועובדי מינהל. כמו כן, פועלים במינהלת שירותים מיוחדים כמו המלמ”ר – מניעת מחלות ריאה ושני מוקדים ללקיחות דם, מעבר לבדיקות הדם המבצועות בכל מרפאת אם של כללית.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.