תושב עוספיה נעצר בחשד לעבירות פדופיליה ברשת כנגד 14 קטינות

אזיקים - אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

במסגרת חקירה רגישה ומסועפת שניהלה המשטרה בשבועות האחרונים במטרה לשמור על שלומם וביטחונם של קטינים, ע”י חשיפתם ומעצרם של חשודים בעבירות פדופיליה ברשת, עצרו שוטרי תחנת עכו תושב עוספיה בן 19, אשר עפ”י החשד יצר קשר ברשת עם קטינות מכל רחבי הארץ בטווח הגילאים 12-16 וביקש מהן לשלוח אליו תמונות אינטימיות, תוך שהוא סוחט את קורבנותיו באיומים שיפרסם את תמונותיהן ברבים, במידה ולא ישתפו פעולה או ינתקו עמו את הקשר.

ראשיתה של הפרשה לפני מספר שבועות, כאשר התקבל במשטרת ישראל דיווח מזוג הורים תושבי הצפון, שטענו כי אדם זר יצר קשר עם בתם ואיים עליה כי אם לא תחדש עמו את הקשר באנסטגרם,  יחשוף תמונה אינטימית שלה שהיתה ברשותו (לאחר שהצליח לשכנע אותה לשלוח אליו) ויפיץ אותה ברבים לכל מכריה.

בתוך כך, נפתחה חקירה בתחנת עכו במהלכה איתרו את החשוד, לאחר שהתקבלו עוד 2 תלונות נוספות, שהציגו דפוס פעולה  דומה והובילו גם הם לאותו חשוד . ככל שהתקדמה החקירה והתפתחה, הצליחו חוקרי המשטרה לאתר בחקירתם עוד 11 קורבנות אשר עד כה  לא התלוננו במשטרה.

סה”כ אותרו ע”י המשטרה  14 קטינות בגילאים 12-16 אשר עפ”י החשד נפלו קורבן למעשיו ולאיומיו של החשוד.

הבוקר (ה’) הובא החשוד לבימ”ש השלום עכו, אשר קבע את הארכת מעצרו עד תום הליכים, בחשד לעבירות מין בקטינות באמצעות הרשת וסחיטה באיומים.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.