בטקס לציון ח"י שנים ליחידת הכלבנים, קיבל דודי מיבלום מחיפה מגן הוקרה

בטקס שנערך ביום שלישי 12/06 בכפר תפוח שבשומרון התכנסו מתנדבי יחידת הכלבנים ומשפחות הנעדרים בהשתתפות אישי ציבור לאירוע ״הצדעה למתנדבי יכ"ל״ המתנדבים הרבים הפרוסים ברחבי הארץ ובראשם מפקד היחידה ״יקותיאל (מייק) בן יעקב״ התאספו ע"מ לפגוש ולהכיר מקרוב את משפחות הנעדרים השונים בניהם משפחות של נעדרים שטרם אותרו.

בערב הוענק מגן הוקרה למר דודי מיבלום מחיפה. דודי מפקד יחידת היכל מהצפון.

המגן ניתן לדודי על פועלו בשנה האחרונה במציאת נעדרים ובהגברת הקשר עם משטרת ישראל, פיקוד העורף והרישות המקומית של העיר חיפה כחלק מהכנות היחידה למצב מלחמה.

באירוע נשא דברים סגן שר הביטחון ״הרב אלי בן דהן״ שהודה ליחידה על הסיוע הנרחב לכוחות הביטחון השונים, על תרומתה הייחודית לביטחון האזרחים והיישובים בשגרה ובחירום, ועל היותה היחידה המובילה בארץ בתחום איתור הנעדרים. יחידת הכלבנים בכפר תפוח היא עוד סמל בוהק של התנדבות למען הקהילה ולמען עם ישראל ברחבי הארץ, הוסיף סגן השר.

צילום – דוברות יכ"ל (יחידת הכלבנים)

ח"כ ״מוטי יוגב״ שנכח גם הוא באירוע שיתף את הנוכחים שאך לא מזמן נחשף לראשונה לפעילות היחידה וכבר הספיק לראות פעילות מצילת חיים של המתנדבים.
ראש מועצת שומרון ״יוסי דגן״ נשא נאום מרגש ואמר שהוא גאה שבשומרון קמה היחידה המופלאה ששמה בראש מעייניה את ערך הצלת החיים תוך סיכון מינימלי של חיי אדם. הוא הוסיף שהפעולות השונות של היחידה בתחום הבטחון בהתישבויות מהוות דוגמה ומופת וקיווה להמשך שיתוף פעולה מוצלח.

תגובה
  1. אבי כהן אמר/ה

    כל הכבוד 💪

לא ניתן להגיב