הצהרת תובע הוגשה נגד שני קטינים תושבי חיפה ונהריה החשודים בהצתה

הצהרת תובע ובקשה למעצר עד תום הליכים הוגשו היום (ג’) נגד שני קטינים תושבי חיפה ונהריה, החשודים בהצתה בנהריה.

במשטרת ישראל מדגישים, כי המשטרה רואה בחומרה עבירות הצתה המסכנות את שלום הציבור, ביטחונו ורכושו ולפיכך ממקדת חקירותיה בתחום, עם מיטב האמצעים הטכנולוגים העומדים לרשותה ותוך החמרת הליכי התביעה כנגד החשודים במעשה, החל מבקשה למעצר עד תום הליכים, דרך גיבוש כתב אישום מחמיר ומהיר ועד תביעה לחומרה, לתקופות מאסר ממושכות.

בתוך כך, חקירה מאומצת וממוקדת של משטרת ישראל בשבועות האחרונים, הביאה לחשיפה ומעצר של ארבעה נערים בגילאי 16-17 תושבי הצפון, העומדים עפ”י החשד אחרי גניבת אופנוע והצתתו ברחוב חניתה בעיר נהריה, הצתה שגרמה לשריפה בבניין.

מדובר בדליקה שפרצה לפני כחודש בבניין מגורים ברחוב חניתה בעיר לפנות בוקר, כאשר חוקר שריפות קבע כי מדובר בהצתה שמקורה בשריפת אופנוע שהוצב במקום. חקירה ממוקדת ומקצועית של שוטרי תחנת נהריה חשפה תוך  פרק זמן קצר, כי מדובר באופנוע שנגנב קודם לכן בשעת לילה מאוחרת באותו הרחוב ולאחר שלא הצליחו הנערים להניע את כלי הרכב, בחרו להצית אותו וגרמו לשריפה שאחזה בקירות הבניין..

בסופה של חקירה מקצועית שחשפה את כל ארבעת המעורבים, הוגשה היום לבימ”ש השלום קריות באמצעות פרקליטות מחוז חיפה, הצהרת תובע ובקשה למעצר עד תום הליכים נגד 2 נערים בגין הצתת האופנוע  וכנגד שניים נוספים מוגשים כתבי אישום בגין גניבת כלי רכב (שבל”ר).

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.