ג’ורג’ דומט ושמעון שטרית נבחרו למצטיינים בהצלת חיים לשנת 2017

ג'ורג' דומט (צילום -מד"א)

בטקס המצטיינים השנתי של מגן דוד אדום ע”ש נח מוזס ז”ל, שהתקיים בשבוע שעבר בנצר סירני, הוענקו כבכל שנה תעודות ומגני הוקרה ל-27 מתנדבים ועובדים המצטיינים במגן דוד אדום מכל רחבי הארץ, ביניהם ג’ורג’ דומט תושב חיפה, ושמעון שטרית תושב קרית ביאליק.

ג’ורג’ דומט, בן 54, תושב חיפה. החל את דרכו במד”א בשנת 1993 בתפקיד חובש רפואת חרום ונהג אמבולנס. ג’ורג’ מגלה רצינות, מסירות ומצויינות בתפקידים השונים אותם הוא מבצע, מפגין רוח התנדבות במשימות במרחב ומשמש דוגמה ומופת ומודל לחיקוי, מאופיין בנתינה רבה, רגישות ואחריות. ג’ורג’ זוכה לשבחים רבים גם מציבור המטופלים על היחס האישי והמקצועי.

טקב מצטיינים בהצלת חיים 2017 מגן דוד אדום (צילום-מד”א)

שמעון שטרית, בן61, תושב קרית ביאליק. החל להתנדב במד”א בשנת 2000 כחובש רפואת חירום ונהג אמבולנס, ובהמשך הוסמך כחובש בכיר. שמעון נרתם למשימות הארגון, משימות מבצעיות והומניטריות בשגרה ובחרום תוך גילוי מעורבות אישית, אכפתיות, רגישות ומצויינות. אופיו המיוחד ומעורבותו הפכו אותו לדמות מובילה ואהובה בתחנה.

שמעון שטרית (צילום – מד”א)

יו”ר וועדת אות ועיטור במד”א, חיים דגן:

 “מתנדבי ועובדי מד”א הם תמהיל של החברה הישראלית מכל המינים, המגדרים וקצוות החברה, אך המשותף לכולם – שפועלים מתוך אמונה בהצלת החיים, תוך ראיית טובת החולה בראש מעיינכם, והכי חשוב – שלא על מנת לקבל פרס. אני גאה בהון האנושי המרכיב את מד”א אשר פועלים בשיתוף פעולה זה עם זו לדאגה לאוכלוסיית ישראל ואוכלוסיית העולם”.

יו”ר ועד עובדי מד”א, עוזר לייפר:

 “היושבים כאן היום הינם מתנדבים ועובדים של הארגון אשר נותנים את מיטב ימיהם לטובת החברה הישראלית. מגן דוד אדום הוא מותג-על בחברה הישראלית אשר מתפתח ומתרחב במהלך השנים על ידי פיתוח מודלים כגון אפליקציית נאמני חיים ו’מד”א שלי’, הוספת אופנוענים למערך ועוד. מבחינתי – כולם מצטיינים, העובדים, המתנדבים וכל אזרח אשר בוחר לתת מזמנו למען הצלת החיים. אני מברך את כל המצטיינים ומודה לבני המשפחות על התמיכה והרוח הגבית”.

מנכ”ל מד”א, אלי בין: 

“כוחו של מד”א טמון בהון האנושי המרכיב אותו. עובדי ומתנדבי מד”א מקדישים מזמנם הפנוי להציל חיים ולתרום לחברה ולמדינה. כמנכ”ל הארגון חשוב לי לומר כי זהו יום חגיגי עבורכם, אבל אנחנו בהנהלה רואים את ההצטיינות מידי יום וליל. אני רוצה לנצל את ההזדמנות על מנת להודות לבני המשפחה שלכם שתומכים בכם יום יום, לולא התמיכה והכתף הרחבה שהם מעניקים לכם מתוך הבית לא ניתן היה לבצע את המשימות שאתם מבצעים.

אני מחזק את ידכם ובטוח כי תמשיכו בעבודתכם המסורה למען הצלת חיים. בזכותכם, מד”א מתקדם בקיצור זמני התגובה, בעיקר בפריפריה וזה בגלל העבודה המצטיינת של העובדים, המתנדבים והמנהלים בשטח. במגן דוד אדום כולם מצטיינים, אתם, 27 העובדים, העובדות והמתנדבים, אתם המצטיינים התורנים לשנה זו ואני מודה לכם בשמי ובשם מד”א על הנתינה הרבה שלכם, באהבה, במקצועיות ובמסירות לאורך שנים רבות, תוך הובלת ערכים של חינוך ומצוינות ובעיקר תרומה למשימה הלאומית הכה חשובה של הצלת חיים. זה מגיע לכם ואנחנו שמחים שאתם אתנו”.

הגיבו כאן לכתבה