מחלקת הילדים במרפאת כללית בנווה שאנן על שם יוליוסבורגר עברה שיפוץ מקיף

מרפאת כללית על שם יוליוסבורגר (צילום- דוד חורש)

מחלקת הילדים במרפאת כללית בנווה שאנן על שם יוליוסבורגר בניהולו של ד”ר ניר לויתן, הוקמה  באמצע המאה שעברה,  על מנת  להתאים אותה לעידן המודרני, במסגרת פיתוח שירות רפואת הילדים בעיר חיפה, היא חודשה ושונתה לחלוטין בשיפוץ מקיף.

מרפאת כללית על שם יוליוסבורגר (צילום- דוד חורש)

שטח המחלקה הוכפל ורחבת ההמתנה נעשתה יותר מרווחת אשר מעניקה לילדים חוויה כמו במשחקיה. המקום עוצב בצבעוניות רגועה ועל קירות החדר הותקנו משחקי הפעלה שונים. המחלקה מאוישת בצוות של שלושה רופאי ילדים מומחים, מוכרים ואהודים על תושבי האזור ובנוסף מומחה בנוירולוגית ילדים. השירות ניתן ברציפות מבוקר ובימי ימי רביעי יש רופא תורן.

בית המרקחת במרפאה פתוח במהלך כל ימות השבוע, גם ביום ד’, עד 21:00, לנוחיותם של אנשים עובדים. במרפאה נערכות גם פעילויות רבות לקידום בריאות, כולל פעילויות ייעודיות לילדים.

מרפאת כללית על שם יוליוסבורגר (צילום – דוד חורש)

יש לציין כי כללית מפתחת את שירות רפואת הילדים בחיפה ובמסגרת זו שובץ דור חדש של רופאי ילדים מובילים. כמו כן, הולך ונשלם שיפוצה של מחלקת הילדים בקרית שפרינצק, שגם היא עתידה תוך זמן קצר להפוך למחלקה ידידותית ומאירת עיניים לילדים, כולל רחבת המתנה מאובזרת לילדים.

אלי כהן, מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי בכללית:

“כללית דואגת לטפח צוות רפואי איכותי ביותר וממשיכה להתחדש ולהתאים את התנאים במרפאותיה לעידן המודרני. כולל פיתוח שירותי רפואה חדשניים, כמו ייעוץ און לין לרופא ילדים בערבים ובסופי שבוע, ייעוץ וירטואלי בתחום התפתחות הילד ואפליקציית התפתחות הילד ועוד”.

 

תגובות
בטעינה...