מרכז רפואי לין חיפה חוגג יובל שנים

????????????????????????????????????

חוגגים 50 ללין,

מסיבת יובל נערכה לעובדי מרכז בריאות לין של כללית

 

מאות עובדים וגמלאים של מרכז רפואי לין גדשו את אולם קריגר בחיפה באירוע מחווה לכבודם לכבוד חגיגות היובל של המרכז.

 

ביום חמישי ה 10/05/18 בערב נערך אירוע חגיגי לכבוד 50 שנה למרכז הבריאות לין בחיפה, האירוע התקיים בעזרת תרומה נדיבה של אגודת ידידי לין בראשותו של יוסי כהן, אשר שמה לה למטרה לחזק את העובדים, בצד רכישת מכשור לרווחת המטופלים. בין באי האירוע ניתן היה לראות מנהלי מחלקות ורופאים רבים מבית חולים כרמל, שהם גם מנהלי המחלקות ובכירים בלין וכן, מנהלי יחידות שירות בהוויה ובעבר.

דנה גילדין – המנהלת האדמיניסטרטיבית במרכז רפואי לין, הנחתה את הערב בחן ובמקצועיות רבה. האירוע היה מרגש ביותר וכלל פירוטכניקה חדשנית עם סרטים נוסטלגיים וצילומים היסטוריים בשחור לבן מיום הקמתה של לין, כולל סרט לזכרו של ד”ר צבי שטראוס מראשוני מומחי הפוריות בארץ ומנהלו הראשון והמיתולוגי של המרכז ונילי פאוקר, שהיתה האחות האחראית הראשונה, העלתה זיכרונות מרגשים מימיו הראשונים של מרכז רפואי לין.

הפתעה נכונה לכולם כשעל הבמה התייצבו ד”ר ארז אלון, ד”ר איתן ראט – מנהל המרכז לבריאות העין ופרופ’ אלי צוקרמן – מנהל יחידת הכבד אשר הציגו את השיר הגששים “הלו מרכזיה” בהתאמה ללין כשהקהל מתגלגל מצחוק, בהפגינם כישורים שלא נפלו משלישיית הגששים.
את הערב חתם האומן ישראל קטורזה במופע מבדר כשרוב הבדיחות עסקו בחוויותיו במפגש עם עולם הבריאות והקהל צחק בלי סוף. היה שמח.

 

לסיכום: לין הוא מרכז רפואי השייך לכללית ופועל במתכונת ייחודית בארץ כמעין בית חולים יום. דגם זה מועתק בהדרגה לאזורים נוספים בארץ, כמו “מגדל המאה” בת”א וכן על ידי קופות חולים אחרות שמנסות לחקות את המודל הייחודי. בעשרת קומותיו וחצאי קומותיו מתבצעות בדיקות, נערכים טיפולים פולשניים וניתוחים שחלקם נערכים עד היום בדרך כלל בין כתלי בית החולים.

היתרונות: טיפול ע”י מומחים בלבד, בדר”כ משותפים לבי”ח כך שיש רצף טיפולי ותוך הפחתת סיכונים שיש בשהייה בבי”ח, אוירה מרפאתית, ידידותית ונינוחה ביותר. מגמה זו, של העתקת טיפול מבית החולים לקהילה, היא המגמה המובילה בעולם הרפואה המודרנית. בלין כ 450 עובדים שבשנת 2017 ביצעו 137,000 פעולות רפואיות. במהלך אותה שנה נערכו בלין 410,000 ביקורים – היקף גדול בהרבה מהממוצע במרפאות חוץ בבתי חולים ברחבי הארץ. כדוגמה: במרפאות החוץ של בי”ח מאיר בוצעו 382 אלף ביקורים, בקפלן 365 אלף ובעמק 280 אלף.

אלי כהן – צילום: יובל חן

אלי כהן, מנהל המרחב:

“שיעור הביקורים בלין גבוה בעשרות אחוזים מאשר במרפאות החוץ של בית חולים ממוצע”

 

כיבדו בנוכחותם: מר יונה יהב – ראש העיר חיפה, נועז בר ניר – מנכ”ל כללית, ציפי שדה – סמנכלי”ת קהילה בכללית וצוות ההנהלה ראשית, אלי כהן – מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי בכללית וחבריו להנהלת כללית, ד”ר אבי גולדברג – מנהל בי”ח כרמל מקבוצת כללית והנהלת מרכז רפואי לין בראשותו של ד”ר אלון ארז, יהודית קורנפיין – יו”ר ועד עובדי כללית במחוז חיפה ויוסי כהן – יו”ר אגודת הידידים.

תגובות
בטעינה...