בלעדי לחי פה! ראיון עם שמרל בוכמן – מתמודד לראשות העיר

ראיון פארודי

תאטרון חיפה – רחב

בין שלל המתמודדים לראשות העיר ישנה דמות צבעונית במיוחד, דמות עצמאית, שעושה לעצמה קמפיין ברשת החברתית ומטרתה להחזיר עטרה לישנה בחיפה. מי אתה שמרל בוכמן?, ראיון פארודי.

 

חי פה הצליח לאתר את מר בוכמן, שהתפנה מהלו”ז העמוס שלו לראיון קליל. שמרל, חובק זוגיות רבת שנים עם זלדה אהובתו משכבר הימים, מסיים כל משפט שלו במילה “בברכה” ומצפה שכך יסיימו גם הכותבים והמגיבים לו. שמרל, שטח את משנתו ודרכו לשינוי פני העיר והוא יורה לכל הכיוונים. שאלתי את שמרל מספר שאלות נוקבות כשהוא לא מהסס ושולף מהמותן.

אז מי אתה בעצם שמרל בוכמן?

הדבר הגדול הבא. ש. בוכמן, בברכה

שמרל בוכמן (צילום: אלבום אישי)

מדוע החלטת לרוץ לראשות העיר?

עיריית חיפה – רחב

בגילי המתקדם, קשה לרוץ, אך עדיין לוקח את כל המועמדים בהליכה. בברכה, ש. בוכמן.

איזה אג’נדות חברתיות בכוונתך לקדם?

ראשית, אפעל למחיקת כל הנעשה בשנים האחרונות ע״י קודמיי. שנית, אמנה לראשי מחלקות אנשים צעירים מומחים בתחומם, שיצהירו אמונים לשמרל ולזלדה בוכמן. שלישית, אפנה את כל תושבי העיר התחתית לטובת הקמת רובע חלונות אדומים ובתי עינוגים, כשסביבם קמפוסים שוקקי סטודנטים צעירים מכל קצוות הארץ. רביעית, אפעל להקמת נמל מסחרי לאוניות פאר עם קווי שיט תכופים לבירות המזרח התיכון ואירופה, לרבות קווים מנדטוריים ועותמאניים. חמישית, פקודת העיריה – ארנונה על כל צווי בטלה ומבוטלת ומיסי ארנונה בשטח שיפוטה של העיר יוטלו באופן פרסונלי. שישית, ועכשיו ברצינות, יש לנו הרבה עבודה לשיקום תילי החורבות שהותירו קודמיי. אנו מחויבים לעשייה ועבודה חכמה ואני מצהיר בזאת כי משכורתי תהא 1 שקל חדש בודד. ש. בוכמן, בברכה

מי שמציץ בפרופיל שלך ובדברים שאתה מפרסם ברשת החברתית מסיק שאתה דמות “אולד פאשן”, מה יש לך להציע לצעירים שמאוכזבים וחלקם אף עוזב את העיר?

אני מציע לכל צעירי העיר להתאזר במעט סבלנות. מעבר למשנתי בתחומי התעסוקה, המגורים, החינוך, התמיכה העירונית ועוד, אהפוך את חיפה למוקד בילוי ועלייה לרגל מכל קצוות הארץ עם שלל אטרקציות שימצו את הפוטנציאל הגלום בעירנו היפה.
בהנהגתי, חיפה תהפוך לפריז של המזרח התיכון וביחד נשיב את חיפה למקום אליו היא ראויה. ש. בוכמן, בברכה

מדוע אתה חושף את עצמך רק ברשתות החברתיות ולא באף פלטפורמה אחרת? 

חבר נכבד וחביב, כדאי שתביט מעט סביב. שמרל הופך כל אבן ופח עד לבוא המהפך.
ש. בוכמן, ראש העיר הבא, בברכה.

שמרל במחווה לנטע ברזילאי. (צילום: אלבום אישי)

יד עזר לחבר – רחב
תגובות
בטעינה...