ההיסטוריה חזרה לחיפה: לאחר 44 שנה זכתה הפועל חיפה בגביע המדינה בכדורגל | התמונות

קרדיט צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

הפועל חיפה חוגגת גביע המדינה

עם האוהדים ועם עדן בן זקן ואיתי לוי

ביום ראשון בשעה 20:00 – בהאנגר 15 – נמל חיפה – פתיחת שערים בשעה 19:00


לרגל זכייתה של הפועל חיפה בגביע המדינה תקיים עיריית חיפה חגיגת ניצחון וטקס חגיגי בהשתתפות: הבעלים יואב כץ, השחקנים והצוות המקצועי והניהולי וראש עיריית חיפה
(הכניסה לנמל בגשר הסמוך לתחנת רכבת השמונה ברחוב העצמאות)

* אין להכניס אמצעי פירוטכניקה – בידוק קפדני ייערך בכניסות
* ניתן להגיע באמצעות הרכבת והמטרונית
* חניוני העיר התחתית עומדים לרשות הקהל

כ ו ל ם  – מ ו ז מ נ י ם !!!

מומלץ להגיע למקום האירוע באמצעות המטרונית, אשר תתגבר את תדירות הקווים לאזור החל מהשעה 18:00 בערב ועד לאחר סיום האירוע.


 

מאת: כתב החדשות של אתר ” חי פה”

צילום חגית אברהם
האיצטדיון מלא באוהדי הפועל צילום חגית אברהם

קבוצת הכדורגל של הפועל חיפה החזירה אמש (רביעי, 9.5.2018) את ההיסטוריה שוב לעיר חיפה ועשה זאת שוב בגדול ובענק כשהיא מפגינה כדורגל יפה לעין באיצטדיון ע”ש “טדי” בירושלים, באחת העונות הגדולות בהיסטוריה של המועדון. הפועל חיפה האדומים לקחה אמש וזכתה בגביע הרביעי בתולדותיה, כשגברה בניצחון גדול ומרשים בתוצאה 1:3 על קבוצתה החזקה של “בית”ר ירושלים”, כשהיא עושה זאת וגוברת במהלך 120 דקות של ההארכה, כשבתם 90 הדקות היתה תוצאת המשחק שיוויון:1:1. אין צל של ספק כי הפועל חיפה נתנה וסיפקה לקהל אוהדיה מעיר הכרמל עונה ענקית ומרשימה גם יחד מדהימה של האדומים מעיר הכרמל.

חגיגה אדומה – הזכיה צילום חגית אברהם

מאמן האדומים ניר קלינגר, זכה בתואר החמישי שלו בכל קריירת האימון היפה שלו והוא ראוי לכל המחמאות על עונה ענקית מכובדת ומרשימה. במהלך דקות ההארכה של המשחק כבשו האדומים מחיפה 2 שערים מדהימים ביופיים מרגליהם של שמואל שיימן שהוציא מרגלו בעיטת טיל חזקה וישירה אל בין חיבורי הקורות של שעור ביתר” ירושלים שזינק וקפץ לגובה השער אך לא יכל לעשות כלום, ושער נוסף בדקת הסיום של ההארכה כשאלון תורג’מן כובש שער נוסף וקובע גביע המדינה יעשה את דרכו לאוהדיה האדומים לעיר חיפה !

ידיים למעלה רגעי התהילה צילום חגית אברהם

צילום רגעי התהילה: חגית אברהם

הפועל חיפה זוכה בגביע המדינה בכדורגל – (צילום – חגית אברהם)
צילום חגית אברהם

 

מאמן הפועל חיפה ניר קלינגר היה האדם הכי מאושר אחרי הזכייה בגביע המדינה ובתום המשחק אמר: “זה ממש לא ייאמן. בתחילת העונה הזאת כולם צחקו עלינו עלינו, אין ספק כי עשינו עונה מדימה ונפלאה. כל הדרך הארוכה הזאת מחיפה לירושלים אמרתי שאנחנו מגיעים לבירה לירושלים לא לטייל אוגם לא נהייה תפאורה, אלא באים רקכדי לקחת את גביעהמדינה, ואין מאושר ממני, זהו גביע המדינה הרביעי שלי”.

יש לציין כי לאחר הזכייה בגביע המדינה, יצאו כל שחקני ואנשי הפועל חיפה בלילה לחגוג שירה ובריקודים את התואר במועדון “השלוותה” שבנמל תל אביב.

צילום חגית אברהם
צילום חגית אברהם

הגיבו כאן לכתבה