ד”ר ניר לויתן: מנהל חדש במרפאת כללית בנווה שאנן בחיפה

מרפאת כללית בנווה שאנן מתחדשת במנהל חדש – ד”ר לויתן וכן בשיפוץ מחלקת הילדים

 

15,000 מבוטחי כללית במרפאת יולויוסבורגר בנוה שאנן, המטופלים במרפאה ועל ידי רופאים עצמאיים, שעבורם זוהי מרפאת האם, שמחים לפגוש את ד”ר ניר לויתן, המנהל החדש של המרפאה. הרופא עם זנב הסוס שמייצג דור חדש ועדכני, נכנס לתפקיד מנהל המרפאה הראשונית הגדולה בעיר, אך מוכר להם כרופא משפחה במרפאה מזה למעלה מעשור.

ד”ר לויתן הינו תושב חיפה, בן 46, נשוי ואב ל- 4 בנים. בוגר בית הספר לרפואה בחיפה, שהתמחה ברפואת משפחה בפקולטה לרפואת משפחה בחיפה. בנוסף על עשייה קלינית, הוא פעיל בסגל המחלקה לרפואת משפחה ומעורב מאוד בהדרכת סטודנטים ומתמחים.

המרפאה בניהולו הינה המרפאה הגדולה בעיר וכוללת לא פחות מ- 45 אנשי צוות, בהם 12 רופאי משפחה, 5 אחיות בניהולה של סמר איברהים. שירותי המשרד ניתנים בהובלתה של איילת גרוס – המנהלת האדמיניסטרטיבית.

מחלקת הילדים במרפאה, המאויישת בשלושה רופאים מומחים ומוערכים מאד, עוברת עתה שיפוץ מקיף במטרה ליצור תנאי שירות משופרים וחדר המתנה בעיצוב ידידותי לילדים. בתום השיפוץ, יתחדשו במרפאה סדנאות רבות ומגוונות הנערכות בה כרגיל, כגון עיסוי תינוקות, גמילה מעישון, מניעה ואיזון סוכרת ועוד והמרפאה תאוייש מחדש בדיאטנית קלינית. יש לציין כי בבית המרקחת הגדול במרפאה, אשר כולל שבעה רוקחים, בניהולה של רונית ציר, ניתן שירות בהיקף חריג, גם בימי רביעי אחר הצהרים ובימי ששי עד 14:00 והרוקחים המיומנים נותנים ייעוץ רוקחי אישי למטופלים הנטולים מספר רב של תרופות.

על אף המטלה של ניהול מרפאה גדולה ומורכבת כל כך, דואג ד”ר לויתן גם לגוף ולנפש ובין תחביביו אפשר למנות: כדורסל (הוא משחק בנבחרת הכדורסל של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי), צפרות, דיג.

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.