מועדון הכדורגל הפועל חיפה יצדיע לגיבורי הזכיות בגביעי המדינה

"הפועל חיפה" חוגגת את הזכיה בגביע המדינה בשנת 1974, צילום מימל ז"ל

מאת: כתב הספורט של האתר “חי פה”

לרגל העפלת קבוצת הפועל חיפה לגמר גביע המדינה שיתקיים ביום רביעי בתאריך:

9 במאי ב”איצטדיון טדי” בירושלים, יזם הבעלים יואב כץ טקס הצדעה לשחקני עבר של הקבוצה שהיו שותפים בזכיות בגביעי המדינה עם הפועל חיפה בשנים 1963, 1966 ו-1974, הגביע האחרון בו זכתה הקבוצה. הטקס מאורגן על ידי הנהלת המועדון ויערך מחר, יום ראשון 29.04.18, לפני המשחק הביתי בשעה: 21:00, מול קבוצת “מכבי תל אביב” באיצטדיון ע”ש “סמי עופר” בחיפה.

כ-40 שחקני עבר, ובהם כמה מהשמות הגדולים ביותר שלבשו את המדים האדומים של הפועל חיפה, ישתתפו בטקס ויקבלו תעודת הוקרה ואת צעיף הקבוצה. בין היתר הוזמנו לטקס גם בני משפחה של כמה מגיבורי הזכיה שכבר אינם בין החיים וייוצגו על ידי בני משפחותיהם -יסמין גרונדמן אלמנתו של יעקב גרונדמן ז”ל אשר אימן את הקבוצה ב-1974 בה זכתה בגביע וב-1975 בה סיימה כסגנית, מורדי גביסון, אחיו של דוד גביסון ז”ל, קפטן הקבוצה וכובש שער הניצחון בגמר 1966. איציק אשכנזי שהניף את הגביע הראשון בו זכתה הקבוצה בשנת 1963 ואיציק אנגלנדר שהניף את הגביע ב-1974, כמו גם שמות גדולים מהעבר שגם לבשו את מדי הנבחרת – יוחנן וולאך ויחיאל המאירי, שנמנו עם הנבחרת במונדיאל מקסיקו 1970, איציק אנגלנדר ואלי לוונטל נציגי המועדון באולימפיאדות מקסיקו 68׳ ומונטריאול 76׳.

הבעלים יואב כץ:

“מועדון כדורגל הפועל חיפה חגג בשבוע שעבר יום הולדת 94 ולאורך ההיסטוריה הארוכה שלו רשם המועדון לא מעט הישגים מפוארים ובהן הזכיות בגביעי המדינה ולכן היה חשוב דווקא עכשיו, עם העפלת הקבוצה לגמר הגביע, להוקיר ולהגיד תודה לשחקנים שהצעידו את המועדון להישגים גדולים ושהביאו כבוד להפועל חיפה ולעיר חיפה ושימחו את האוהדים”.

“הפועל חיפה” חוגגת את הזכיה בגביע המדינה בשנת 1974, צילום מימל ז”ל

מועדון הכדורגל של הפועל חיפה מבקש מהקהל להקדים ולהגיע ולתת כבוד לגיבורי העבר של המועדון בטקס ההצדעה לשחקני העבר.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.