סרן רויטל בריימן – מצטיינת קצין איסוף קרבי ראשי מקרית ביאליק

רויטל בריימן
ספורטן – כללי – רחב

סרן רויטל בריימן – מצטיינת קצין איסוף קרבי ראשי.
רויטל, שמתגוררת בקריית ביאליק, משרתת כראש הלשכה של קצין איסוף קרבי ראשי. סיפורה הצבאי החל בכך שהיא כלל לא הייתה אמורה להתגייס. כשהייתה בת 17, אמה חלתה בסרטן ולרויטל היה ברור כי היא תישאר בבית ותטפל באמה. בסוף הוחלט לגייס אותה לצה”ל בתור תצפיתנית, תפקיד חשוב מאוד בצבא המהווה, למעשה, העיניים של המדינה. לאחר ההכשרה רויטל שובצה בחמ”ל בארותיים באיו”ש, וניהלה אירועים מבצעיים רבים. אם הייתם אומרים לרויטל לפני הגיוס, שלא הייתה מיועדת להתגייס, שהיא תהיה בעלת מוטיבציה גבוה ותלחם על היציאה לקצונה, היא לא הייתה מאמינה. אך בבוא השעה היא נלחמה על האפשרות לצאת בשל נתונים נמוכים שהיו לה ולא אפשרו זאת. מאמציה הצליחו, ורויטל יצאה לקורס מפקדים. לאחר מכן היא נלחמה שוב עם קציניה – כדי להגיע לקורס הקצינים ולהגשים את חלומה, למרות הכל וכנגד כל הסיכויים.

רויטל בריימן

לאחר השלב הראשון של הקורס בבית הספר לקצינים – בה”ד 1, רויטל המשיכה להשלמה החילית וסיימה כמצטיינת ההשלמה. בטקס מרגש היא קיבלה את דרגות הקצונה מהרמטכ”ל והנשיא.

רויטל הייתה גם הצוערת היחידה, שתוך כדי ההשלמה החילית שהכשירה אותה כקצינה, שירתה כמ”מ בחמ”ל צופים בגזרת איו”ש. היא עברה תפקידים נוספים בדרך, ושאיפתה הבאה היא להיות מ”פ תצפיתניות.

רויטל בריימן

״ חשוב לי לספר את הסיפור שלי כי הוא מראה שהכל אפשרי, אם נלחמים ובאמת רוצים משהו כל כך חזק, הנתונים בכלל לא משנים, והשמיים הם הגבול ״.

כללית  – מיון לייד הבית – רחב
רויטל בריימן

לאחרונה התקיים טקס מצטייני קצין איסוף קרבי ראשי, בו רויטל קיבלה את דרגות הסרן שלה מידי ממלא מקום קצין איסוף קרבי ראשי, ומשפחתה שהגיעה לטקס המרגש.

יד עזר לחבר – רחב
תגובות
בטעינה...