קומדיה של הגנות- מכבי חיפה מנצחת ונשארת בליגה

העמותה לתיירות – רחב

מכבי חיפה מנצחת את הפועל אשקלון 2-1, כשכל השערים הובקעו מטעויות מביכות בהגנה ונשארת כמעט מעשית בליגה. רוטן מגיב לתקרית עם דמארי במחצית השניה.

מכבי הייתה צריכה ניצחון במשחק הבית הזה כדי להבטיח הישארות ועמדה במשימה לאחר דקות מורטות עצבים. במחצית הראשונה, הירוקים לחצו מן הפתיחה ואף הפגינו כמה מהלכים והתקפות נאים. גם איינגובה, שוערה של אשקלון, החליט “לפרגן” למכבי וטעות קשה שלו בהדיפת כדור רוחב פשוט של סלליך, מצאה את הקורה ולרועי קהת נשאר לגלגל מול שער ריק את הראשון של חיפה. לאותו קהת,הייתה גם אשמה בשער השוויון של אשקלון שנכבש בבעיטה היחידה שלהם לשער במחצית- לאחר מספר טעויות בהגנה של רמי רגשון, שממשיך להוכיח שלמרות ההבטחות הוא בלם בינוני  ותו לא, הכדור הגיע למנגה שבקלות בלתי נסבלת, עבר את קהת כמו קונוס וסובב כדור אדיר לפינה של לויטה, שוויון לא מחוייב המציאות.

גרשון. משחק חלש ואחראי לשער שמכבי ספגה. (צילום: חגית אברהם)
קרחות ביציעים. (צילום: חגית אברהם)

 

במחצית השנייה, מכבי חזרה לשחק את הכדורגל המוכר שלה העונה- משעמם, אפור ומקרי. עוד אחד מסממני הלחץ בו הקבוצה נמצאת העונה- דמארי, שהיה אמור להכנס כמחליף, התברר כלא כשיר וכשהודיע על כך למאמן פרד רוטן, האחרון נזף בו לעיני המצלמות וחברין ההמומים על הספסל. קאיו, שנכנס בסופו של דבר על חשבונו של דמארי, כבש את שער הניצחון ארבע דקות לסיום, אחרי עוד טעות בהגנת אשקלון, שמצאה את רוקאביצה במצב נוח מול איינגובה השוער, שהדף לאמצע וקאיו, מול שער חשוף, כבש את שער הבכורה שלו העונה בליגה. המשחק מסתיים ומכבי חיפה נשארת סופית בליגה כשהפער מהקו האדום עומד על 10 נקודות. בשבוע הבא יצאו הירוקים חמשחק חוץ באיצטדיון המושבה מול מכבי פ”ת על מנת להבטיח סופית את ההישארות בליגה.

כללית  – מיון לייד הבית – רחב

בסיום המשחק, דוברות הקבוצה הוציאה הודעה בשמו של המאמן פרד רוטן, אודות התקרית עם דמארי במצית השניה:

חשוב לי להבהיר, חד משמעי הכדור לא נבעט לכיוונו של עומר . חד משמעי לא.  אני מופתע מהפרסומים על כך. מכיוון שהדברים נכתבו כבר, חשוב לי להבהיר, שהייתי מאוכזב מכך שעומר לא יכול היה להיכנס בגלל כאב בברכו, מה שגרם לי לתחושת תסכול שגרמה לי לבעוט בכדור. תחושת תסכול אנושית.  אני שמח על הניצחון החשוב

ה”פיקנטריה”

השיאים השליליים ב”סמי עופר”, ממשיכים להישבר כשרק 7,314 צופים, הגיעו ובעצם המחישו את תמונת המצב העגומה של  של הירוקים ואת חוסר אמון האוהדים בקבוצה לאחר התצוגות החלשות העונה.

שלושה “אקסים” ששיחקו היום במדי אשקלון, היו בסגל הקבוצה באליפות האחרונה- אייל משומר, ולדימיר דבלאשווילי וישראל זגורי.

יד עזר לחבר – רחב
תגובות
בטעינה...