חינוך בנשר: בית הספר “גלילות” בנשר, – זוכה פרס חינוך ארצי לשנה”ל תשע”ח.

בית הספר “גלילות” בנשר – זוכה פרס חינוך ארצי

לשנה”ל תשע”ח.

מנכ”ל משרד החינוך, מר שמואל אבואב התקשר הבוקר אל מנהלת בית הספר הממלכתי יסודי “גלילות” בעיר נשר – מירב אפלויג ובישר לה כי בית הספר זכה בפרס חינוך ארצי לשנהל תשע”ח.

בית הספר זכה בפרס היוקרתי בשל פיתוח תכנית חינוכית ייחודית – ״סינגולריות״ – פיתוח יזמות וחדשנות בקרב תלמידי בית הספר והקהילה. התכנית מקדמת מיומנויות חקר מסדר חשיבה גבוה, למידת עמיתים ויזמות חברתית וקהילתית.

ראש העיר נשר, אבי בינמו, ברך אף הוא את מנהלת בית הספר ואת הצוות החינוכי ואמר כי בית ספר “גלילות” הוא דוגמא ומופת לחינוך בישראל.

אבי בינמו – ראש עיריית נש

בינמו אמר:

“התכנית הסינגולרית היא ביטוי ללמידה שיוצרת עניין וחשיבה מחוץ לקופסא. התכנית מעוררת את רצון התלמידים להקשיב, ללמוד, לשאול ולהתנסות וכתוצאה מכך, בהתאמה, גם ההישגים הלימודיים משתפרים”.

 

 

גם מנהל המחוז במשרד החינוך, ד”ר סער הראל, בירך את מנהלת בית הספר וצוות המורים על עשייה חינוכית פורצת דרך אשר הפכה למודל למידה ארצי. בנוסף, הודה למפקחת בית הספר, הגב’ יעל סולומון, על הליווי המקצועי, המעמיק והחדשני של תהליכים פדגוגיים המתקיימים בבית הספר. יו”ר ועדת הפרס רמי בן גרא וחברי הוועדה המקצועית זכו לשבחים על עבודתם המקצועית בבחירת המוסדות הזוכים.

צילום: עיריית נשר

 

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור חברה וחינוך בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו