סגנית אלופת אירופה בהיאבקות: אילנה קרטיש החיפאית

צוערים לשלטון המקומי – רחב

“ההישג של אילנה גדול, אנו מצדיעים לה ומצפים להישגים בינלאומיים נוספים” בירך מנכ”ל הקרן לחיפה קובי ברוש את סגנית אלופת אירופה בהיאבקות נשים, החיפאית אילנה קרטיש
המתאבקת הישראלית החיפאית אילנה קרטיש רשמה הישג שיא להאבקות הנשים הישראלית כאשר זכתה לפני כשבועיים במדליית כסף באליפות אירופה שנערכה בטבליסי בירת גיאורגיה. קרטיש בת ה-22 הגיעה לטורניר לאחר סדרה של תוצאות מוצלחות במיוחד שכללו זכייה בטורנירים באוסטריה ואוקראינה שערכה התאחדות ההאבקות הבינלאומית והרשימה גם בתחרות הגדולה.
השבוע, ערב יציאתה למחנה אימונים ארוך בקנדה שם תתאמן תחת שרביטו של אחד המאמנים המובילים בעולם בתחום ההאבקות, ויקטור זילברמן, הגיעה אילנה הנרגשת למשרדי הקרן לחיפה, להודות לצוות על תמיכתה בנסיעתה לאליפות ולמחנה האימונים.
“אילנה, שגדלה בחיפה, היא התקווה הישראלית למדליה אולימפית ראשונה בהאבקות נשים באולימפיאדת ריו דה ז’נרו ב-2016, אך למרות זאת היא לא זוכה לסיוע ממשי מהתאחדות הספורט, וודאי לא יחסית למתאבקת ברמתה ממדינות אחרות” סיפר השבוע מנכ”ל הקרן לחיפה קובי ברוש, שהוסיף כי יו”ר הקרן לחיפה, ראש העיר יונה יהב, התגייס לסייע לה והקרן לחיפה גייסה תרומות שאפשרו את נסיעת של אלנה לאליפות אירופה האחרונה, “ההישג של אילנה גדול, אנו מצדיעים לה ומצפים להישגים בינלאומיים נוספים, יחד עם ספורטאים מצטיינים נוספים בני העיר חיפה בהם תומכת הקרן לחיפה” אמר ברוש וציין כי הקרן הבטיחה להמשיך ולסייע לאלנה גם בהמשך הכנותיה לאולימפיאדה.
הקרן לחיפה תחגוג השנה 30 שנים להיווסדה. הקרן הינה עמותה ומלכ”ר שהוקמה על ידי אנשי ציבור, המגייסת תרומות בארץ ומחו”ל, לצורך מימונם של פרויקטים שונים ומגוונים לרווחת תושבי חיפה.

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
תגובות
בטעינה...
תאטרון חיפה – רחב
תאטרון חיפה – רחב
עיריית חיפה – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
אונ’ חיפה – לימודי חוץ – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב