רבותיי ההיסטוריה חוזרת – בתו של ראש עיריית טירת הכרמל מתמודדת לראשות העיר | אירוע ההכרזה

עו"ד שוש בינר צמרת הכריזה על מועמדותה לראשות עיריית טירת הכרמל, אביה ראובן בינר כיהן כראש העיר עשור משנת 1983.

האוניברסיטה הפתוחה – רחב

עו”ד שוש בינר צמרת הכריזה על מועמדותה לראשות עיריית טירת הכרמל מול עשרות רבות של תומכים. בנאומה היא אמרה לתומכיה כי היא מעוניינת להביא שינוי לטירת הכרמל בחינוך, ביחס לציבור הדתי, בתרבות, באיכות הסביבה, בשיפור התשתיות ועוד.

צפו בהכרזה של שוש בינר צמרת על הקמפיין לראשות עיריית טירת כרמל

(צילום: מיכל ירון)

 

עו”ד שוש בינר צמרת בנאום ההכרזה מול קהל התומכים:

“השינוי מתחיל עכשיו. כל אחד מכם, שיוצא מכאן, מתחיל את השינוי, שיביא לשיפור גדול בטירת הכרמל. אבא שלי כראש עיר התחיל וקידם הרבה יוזמות ואני מתכוונת להמשיך אותן”.

קניון שער הצפון – מתחלף – רחב
ראובן בינר ובתו שוש בינר צמרת

 

אודות עו”ד שוש בינר צמרת

עו”ד בינר צמרת היא ילידת טירת כרמל, אם לשניים (חייל ותיכוניסטית). היא בוגרת תיכון דתי “אולפנת סגולה”,  שירתה כחובשת במגן דוד אדום בחיפה – בשירות הלאומי, והמשיכה לעבוד גם לאחר תום השרות.. בהמשך השלימה לימוד הוראה ושימשה כמורה בבי”ס “שיפמן” בטירת כרמל , ולאחר מכן עבדה במרכז לבריאות הנפש-טירת כרמל במיגוון תפקידים.

בשנת 2001 החליטה לעשות שינוי קריירה וייצאה ללמוד משפטים.
בשנת 2006 פתחה משרד עו”ד הקרוי על שמה ובמסגרתו היא עוסקת בענייני נדל”ן , תעבורה, עבירות תכנון ובניה ועוד.

במסגרת תרומתה לקהילה היא מסייעת בהתנדבות לעמותת “בית החסד” בכל העניינים המשפטיים, עמותה המטפלת באסירים משתקמים מכל המגזרים,אשר עמדה בסכנת סגירה לפני כשנה,וקיבלה מעו”ד צמרת ליווי וייצוג בוועדת הרווחה בכנסת למניעת הסגירה, ועוד.

עו”ד בינר צמרת מסרה לחי פה:

“כמי שנולדה, גדלה והקימה משפחה בטירת כרמל אני יודעת כי היישוב חייב שינוי . אני נולדתי , גדלתי וחיה ביישוב ולכן אני מכירה את האנשים המצויינים שחיים פה,  את האווירה המיוחדת ביישוב, את הצרכים של תושבי טירת כרמל ובכוונתי לפעול לשינוי המיוחל.
יש לי תוכנית מפורטת , אטפל בנושאי חינוך ורווחה, תרבות, תעסוקה ואיכות הסביבה, פיתוח היישוב ושיפור התשתיות , ניהול בשקיפות מלאה ויחס טוב יותר לאזרח. אפשר וחייבים להפוך את טירת הכרמל ליישוב שטוב יותר לחיות בו וגאווה להיות חלק ממנו ”
עו”ד צמרת היא בתו של ראש העיר לשעבר עו”ד ראובן בינר: שכיהן כראש העיר שתי קדנציות משנת 1983 עד 1993.

יד עזר לחבר – רחב
תגובות
בטעינה...