מילוי לחיוך

מזריקים חומרי מילוי ומעלים חיוך על פניהם של ילדים נזקקים ברחבי העולם.

את חודש דצמבר מקדיש הפלסטיקאי ד”ר צח שרוני לאירוע התרמה לארגון “Operation Smile”. ד”ר צח שרוני הוא הבעלים של מרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בחיפה, ובתוקף תפקידו בבית החולים רמב”ם אחראי על הטיפול במומים מולדים, כגון חיך ושפה שסועים
למען ילדי העולם.

Operation Smile הוא ארגון אמריקאי, המגייס מנתחים פלסטיים מכל העולם למשלחות סיוע לכארבעים ארצות נזקקות. המטרה היא להביא חיוכים לאלו הסובלים ממומים מולדים, בעיקר בשפה ובחיך. מדובר בקבוצה של כירורגים, מרדימים, רופאי ילדים, רופאי שיניים, אחיות, טכנאים, צלמים ועוד, המוטסת למשלחת במקומות נידחים, לשבועיים אינטנסיביים של ניתוחים וטיפולים בסובלים ממומים אלו, כאשר בתקופה זו מבוצעים יותר ממאתיים ניתוחים.

חברת א.מ.י טכנולוגיות, משווקת קו המוצרים רסטילן-פרלן, נותנת חסות לאירוע ותורמת את חומרי המילוי מקו המוצרים רסטילן-פרלן. המטופלות בחודש דצמבר יזכו להנחה של 25% בהזרקות (מילוי עם חומצה היאלורונית וטיפולים בבוטוקס) ובהסרת נגעים במרפאה. כל הרווחים מחודש זה ייתרמו למימון משלחות הניתוחים של ארגון Operation Smile.
פרטים נוספים והסברים מקיפים על הזרקות חומרי מילוי ובוטוקס, ומידע על ארגון Operation Smile וסרטונים המתארים את פעילותו, ניתן למצוא באתר האינטרנט http://www.drsharony.co.il” onclick=”window.open(this.href);return false;.

“קשה לתאר את הסיפוק המקצועי והאישי לאחר ההשתתפות במשלחת של Operation Smile וביצוע עשרות ניתוחים משני חיים בילדים נזקקים”, אמר השבוע הפלסטיקאי ד”ר צח שרוני לקראת האירוע. ד”ר צח שרוני מוסיף ואומר, “במהלך השתתפותי במשלחת בהודו בה נותחו מעל מאתיים ילדים, נתקלתי בעוד מאות אשר טרם זכו לניתוח, ולכן החלטתי להקדיש את כל ההכנסות מהקליניקה החודש לארגון Operation Smile, וכספים אלו יסיעו לקיים משלחות נוספות”. תודה מיוחדת מוקדשת לחברת “א.מ.י טכנולוגיות” התורמת למרפאה של ד”ר צח שרוני את האביזרים והחומרים הנדרשים לאירוע זה.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור צרכנות, שופינג מכירות ומבצעים בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו