האירועים שלא מדווחים: מצילי חיפה טיפלו במהלך 2017 ב- 330 אירועי הצלה

ספורטן – כללי – רחב

מסכמים את אירועי הטביעה שאירעו במהלך שנת 2017 באזור חיפה. מצילי חיפה טיפלו במהלך עונת הרחצה ב- 330 אירועי הצלה וצוותי מד”א הוזעקו ליותר מ-50 מקרי טביעה. רק שני מקרים הסתיימ במוות מקרה אחד בחוף לא מוכרז והשני שעה לאחר סיום המצילים בחוף.

יש לציין כי עונת הרחצה בחיפה נמשכה השנה 8 חודשים רצופים לאחר שעיריית חיפה התחילה את העונה ב 28- במרץ כחודש ימים לפני פתיחת עונת הרחצה הרשמית והאריכה את העונה בחודשיים והסתיימה ב- 18 בנומבר.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

במהלך השנה מדווחים בתקשורת אירועי טביעה בהם מעורבים צוותי מד”א שהוזעקו לטפל בטובעים אך יש כל כך הרבה אירועי טביעה שאינם מדווחים וזאת כי לאחר החילוץ הטובעים לא הזדקקו לטיפול רפואי. מבדיקה שערכה מערכת חיפה עולה כי במהלך עונת הרחצה 2017 המצילים בחופי חיפה הצילו 330 בני אדם מטביעה וכי השנה נרשמו שני מקרי טביעה למוות הראשון בחוף לא מוכרז והשני אירע שעה לאחר סיום עבודת המצילים.

רצועת החוף של חיפה מתפרשת לאורך כ – 17 ק”מ, מהם 3.5 ק”מ מוגדרים כחופי רחצה מוכרזים הזוכים ליוקרה בינלאומית עם 9 דגלים כחולים המופנים לאורכם. תכנית “הדגל הכחול” פועלת בעשרות מדינות ברחבי העולם  ע”י הקרן הבינלאומית לחינוך סביבתי והוא מוענק אחת לשנה לחופים העומדים בתקנים הבינלאומיים המחמירים של התכנית.

טביעה בחוף הים- תמונת ארכיון (צילום: עמוס וייל)

 

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

רמב”ם – כנס הריון ולידה – רחב
מירית הנדסה – עתלית – רחב
קניון שער הצפון – מתחלף – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB