אייל ברקוביץ: “מכבי חיפה אשמה בפציעה של מאור בוזגלו”

את הדברים האלה ועוד, אמר שחקן העבר בפאנל ראשון מסוגו שנערך בקריית מוצקין.

אייל ברקוביץ - עם ברקוביץ' אף פעם לא משעמם. (צילום: מיקי שרון)

אתמול (שלישי, 26/12/17), נערך בבית התרבות בקריית מוצקין, פאנל ספורט בהשתתפותם של כדורגלן העבר אייל ברקוביץ, מאמן נבחרת ישראל לשעבר שלמה שרף, כדורגלן הפועל חיפה עדן בן בסט, מאמן מכבי “האנטר” חיפה בכדורסל עופר רחימי ועוד.

את הערב הזה יזמו ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי ומנכ”ל העמותה לקידום הספורט, אברי מונצ’ר, שעבד לאורך הקריירה שלו כמאמן הכושר המיתולוגי של מכבי חיפה, מכבי תל אביב, הפועל חיפה ונבחרת ישראל בכדורגל.

כ-350 איש לקחו חלק באירוע, שהתחיל בארוחת ערב והמשיך בשיח סגנון “יציע העיתונות” (תכנית בערוץ הספורט). בהמשך הערב, צורי ומונצ’ר, העניקו עוגת יום הולדת וזר פרחים למאמן הנבחרת האגדי, שלמה שרף שחגג יום הולדת.

אייל ברקוביץ’ ששיחק בעברו במכבי חיפה התבטא בחריפות לגבי פציעתו של מאור בוזגלו במשחק האחרון של מכבי נגד הפועל ב”ש, פציעה שהתבררה חמורה מאוד ובגינה מאור סיים את העונה :

 “מאור חזר מוקדם מן הצפוי. הוא הושפע מהלחץ של האוהדים ומהמצב של הקבוצה ובפציעה כזו צריך לחכות את המקסימום. אסור לחזור יום לפני ההחלמה המוחלטת. זה מצטרף להתנהלות השערורייתית של מכבי חיפה”.

אייל ברקוביץ – עם ברקוביץ’ אף פעם לא משעמם. (צילום: מיקי שרון)

 

גם הפיזיותרפיסט פיני שרון, מי שהיה דמות בולטת במועדון החיפאי ושלמה שרף, התבטאו בסוגיית בוזגלו.

שרון: “טעות קשה. מאור השתדל לעשות את המיטב והגוף שלו עדיין לא אפשר את זה. לו היה שואל אותי לא הייתי ממליץ לו לחזור עדיין”.

שרף: “בוזגלו הגיע לקבוצה שנמצאת במצב רע. אם היה בבאר שבע הוא לא היה ממהר לחזור. ההתנהלות הזו של להחזיר אותו מוקדם היא לא מקצועית”.

גם בכדורסל היו כותרות, עוזר מאמן מכבי “הנטר” חיפה, תומר שטיינהאור, הביע את מורת רוחו ממצב הכדורסל הישראלי:

 

 “המצב בנבחרת ישראל ובכדורסל הישראלי מבחינת גבוהים הוא קטסטרופלי. לא צומחים לנו פה גבוהים ברמה, לא יכול להיות שהאוול ווג’ייק כהן הם הסנטרים. איפה הגבוהים הבאים של הכדורסל הישראלי?

לא משקיעים כמעט בפיתוח גבוהים. עצוב שסוכני שחקנים מנהלים בפעול את הכדורסל הישראלי, הם כותבים ביקורת וכותבים מה שהם רוצים, מאיימים על הקבוצות, אין מי שמנהל את הכדורסל הישראלי וזו אמירה קשה”.

מימין לשמאל:קוז’יקרו,שטיינהאור ורחימי. צילום:מיקי שרון.

בסוף הערב, מונצ’ר זכה לחיבוק חם מכל חברי הפאנל, גם כי אביו דוד ז”ל נפטר לפני שבועיים, והוא בדרכו המנטורית הסביר שצריך להמשיך בעשייה על אף האובדן והכאב.

יום הולדת שמח שליימה. צילום: מיקי שרון.
פאנל בנושא ספורט – קריית מוצקין (צילום: מיקי שרון)

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו