נעמי בק הלכה לעולה בגיל 83 – הלוויתה התקיימה היום, 01.12.2017, בבית העלמין בשעה 14:00 בבית עטרות

נעמי בק ז"ל אלבום אישי
מנדי זלצמן – רחב

הפעילה החברתית והקהילתית ומקימת הטלוויזיה הקהילתית בחיפה “זמן חיפה” נעמי בק, הלכה היום (שישי) לעולמה בגיל 83 אחרי מלחמה עיקשת במחלת הסרטן.


בק, עבדה שנים רבות כעובדת סוציאלית במשרד הביטחון ולאחר מכן שימשה כמנכ”לית של עמותת מיל”ב (מועדוני יום לגימלאים) בחיפה. כשיצאה לגימלאות הקימה את הטלוויזיה הקהילתית זמן חיפה והיתה מרכזת צוות הטלוויזיה וגם כתבת.

ראש עיריית חיפה יונה יהב, מספר לחי פה על נעמי: “נעמי היתה אישה מקסימה. היא תשלובת מיוחדת של עובדת סוציאלית – יזמית. הקימה את רשת מועדני מיל”ב לגיל השלישי שמהווים הצלחה ברחבי העיר וגם עסקה בילדים ובני נוער שאיבדו את אחד ההורים במלחמות. היתה מאוהבת מאוד בטלוויזיה הקהילתית בעיר ועשתה הכל בנועם בחיוך וטוב לב”.

עליזה שקולניק, עיתונאית בזמן חיפה וחברה טובה של נעמי מספרת: “נעמי היתה אישה למופת, היתה פעילה חברתית וקהילתית ותרמה לקהילה רבות. ב- 20 השנים האחרונות היא הקימה את הטלוויזיה הקהילתית זמן חיפה וניהלה אותה עד שחלתה. עד היום האחרון היא תפקדה והתמודדה בצורה נפלאה עם המחלה ולא הפסיקה את הפעילות שלה. עד לפני עשרה ימים היא חיה את חייה כרגיל”.

גבריאל קונפינו, עיתונאי בצוות חי פה מספר: נעמי בק אישה נפלאה, קיבלה אותי בזרועות פתוחות והרבה אהבה, בתחילת דרכי “בזמן חיפה”, תמיד היתה לה אוזן קשבת והיתה נכונה לכל עזרה. לא פעם ביקרתי בביתה לשיחה אישית התייעצות בנושא הקהילה. קשה לעכל את הבשורה המרה, למרות ששיתפה אותי במחלתה הקשה.
ת.נ.צ.ב.ה.

 

כללית  – מיון לייד הבית – רחב

יעל סמואל, קולגה וחברה שעבדת איתה בהרבה הזדמנויות מספרת: “את נעמי אני מכירה הרבה שנים כשסיימה לעבוד כמנהלת שיקום לנכי צה”ל וכשהתחילה לעבוד בענייני רווחה. במשך השנים היו לנו הרבה קשרים יחד והתפתחה חברות אישית. נעמי היא אחת הנשים שאני מאוד אוהבת ומעריכה, היא בן אדם כמו שבן אדם צריך להיות מאוד אופטימית, מאוד מיוחדת, תמיד נכונה לעזור לכל מי שצריך. היא הקימה את הטלוויזיה הקהילתית זמן חיפה וכל אחד בקבוצה יש לו מילים טובות להגיד עליה בין אם בעזרה בעניינים אישיים ובין בעזרה בעניינים מקצועיים. אישה מעודדת, מכוונת  ואנחנו לא מאמינים שהלכה מאיתנו. היא החזיקה את עצמה עם המחלה עד הסוף אבל לפחות עכשיו היא לא סובלת”.

השבעה לזכרה בישוב חובלים רחוב דן 54  אצל משפחת עמיקם.

ביום ראשון יתקיים מפגש לזכרה בקריגר בחיפה.

 

יד עזר לחבר – רחב
תגובות
בטעינה...