ילדים יכולים לחזור ולחייך בעזרתו של הפלסטיקאי ד”ר צח שרוני

הפלסטיקאי ד”ר צח שרוני, שבבעלותו מרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בחיפה חזר בימים אלה מהשתלמות בביה”ח בניוקאסל בבריטניה המתמחה בניתוחי בנושא כירורגיה פלסטית במומים מולדים וניתוחים אסתטיים .

השתלמות מקצועית. ניתוח פלסטי המיועד לתיקון שפה וחיך, נחשב לניתוח מורכב והמחלקה לכירורגיה פלסטית בביה”ח בניוקאסל, בבריטניה, ידועה בגודלה ובטיבה ועוסקת בכל סוגי המומים כאשר הדגש הוא על חיך ושפה שסועים. מעבר לניתוחים המיועדים לתיקון השסעים, מנוהל במחלקה מערך שירות גדול, הכולל: פלסטיקאים, רופאי שיניים, מנתחי פה ולסת, פסיכולוגים, קלינאיות תקשורת ומתאמות.

הבעלים של המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בחיפה, ד”ר צח שרוני, המשמש גם כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בביה”ח רמב”ם והנחשב בשנים האחרונות לאחד המומחים הבולטים בתחום הטיפול במומים מסוגים אלו, חזר כאמור מהשתלמות במחלקה לכירורגיה פלסטית בביה”ח בניוקאסל שעסקה בלימוד טכניקות ניתוח חדשות. ד”ר שרוני מספר כי, “גם ברמב”ם קיים מערך טיפול דומה, אך מעט קטן ומצומצם יותר. בבריטניה קיימת מערכת רפואה ציבורית מהמובילות בעולם, עם משאבים העולים בהרבה על הקיימים בישראל. דוגמה אחת היא תנאי האשפוז במחלקת הילדים בניוקאסל, בה לכל ילד יש חדר פרטי, הכולל אמבטיה פרטית ומיטה להורים בתוך חדר האשפוז. גם מערך הטיפול בשסעים כולל אלמנטים אשר לא קיימים בארץ, לדוגמה אחות מתאמת אישית לכל משפחה של ילד הנולד עם שסע, המלווה אותם מהלידה ועד לבגרות, וצוות פסיכולוגיות ייעודי לתמיכה במשפחה ובילד, גם בזמן האשפוז וגם בחיי היום-יום”.

רקע:
ד”ר צח שרוני הוא רופא בכיר לכירורגיה פלסטית העוסק בפלסטיקה שנים רבות, שבמהלכן ביצע אלפי ניתוחים, בתחומים רבים ומגוונים בכירורגיה הפלסטית כגון: כוויות, גידולי העור וניתוחי MOHS, שחזורים, טיפול במומים וניתוחים אסתטיים. במקביל לעבודה הקלינית, ד”ר שרוני כתב ופרסם מאמרים רבים בעיתונים המקצועיים המובילים בתחום הכירורגיה הפלסטית.
כמו כן, משמש ד”ר שרוני כיועץ מומחה לכירורגיה פלסטית לקופות החולים כללית ומאוחדת.

במרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בחיפה שבבעלותו של ד”ר צח שרוני מבוצעים טיפולים וניתוחים שונים ומגוונים, כאשר הדגש הוא על תחום האסתטיקה. הניתוחים מתבצעים באחד מבתי החולים הפרטיים בחיפה (איטלקי, אלישע).
בנוסף לטיפול האישי והמקצועי של ד”ר צח שרוני, המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית שבבעלותו מציעה שירות ייחודי המעניק מעקב צמוד, החל מהייעוץ, דרך טרום הניתוח וההתאוששות, ועד לסיום הביקורות, של עדי ירחי, שהינה אחות מוסמכת, בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור חברה וחינוך בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו