הישגים מרשימים לספורטאי חברת החשמל בצפון בספורטיאדה

כ-210 ספורטאים, עובדי חברת חשמל צפון, השתתפו בספורטיאדה שהתקיימה באילת. מ”מ יו”ר המזכירות הארצית ויו”ר הועד הצפוני של עובדי חברת החשמל יעקב דבידה, בירך את ספורטאי החברה על הישגיהם בספורטיאדה. הקבוצות המשתתפות ממרחב הצפון מחדרה ועד טבריה התחרו ב-12 ענפי ספורט

כדורעף:
אלופי אשתקד בהדרכת המאמן שחקן גיא הולצמן הגיעו כצפוי לגמר ונוצחו מול חשמל דרום ששיתפו שני שחקנים מליגת העל (מכבי ת”א). המשחק התעלה לרמה גבוהה ושתי המערכות היו צמודות: בראשונה 22:25 ובשני 26:28 לדרום. הצטיין סולימאן אבו רוקון אבו.

ריצה:
גיל לוטם, זכה במקום ראשון בפעם השלישית ברציפות, בתחרות ל- 10 ק”מ. קבוצתי מקום שלישי שליחים 6X1000. ומקום שני כללי קבוצתי ב- 10 ק”מ.

טניס מ.ד:
שמעון בן שלוש ממ.ד חדרה, זכה במקום ראשון גילאי 55+.

טניס חיפה:
בהיעדרו עקב פציעה של ניר קמחי אלוף אשתקד בזוגות, סיים קובי ציון במקום שלישי גילאי 50 + נוצח בחצי הגמר בשובר שיויון. דוד בן נתן גילאי 60 + נוצח בחצי גמר -תנחומים. יעקב ממן גילאי 55 + נוצח ברבע גמר – תנחומים. יאנה שיים נוצחה ברבע הגמר הנשים. שחקן מצטיין קובי ציון.

ברידג’:
מקום רביעי מתוך 36 לקבוצה א’ בתחרות קבוצתית. השתתפו: אלי בן ברוך, נתן רמון, יצחק נוסבאום ורובי קליין. הקבוצה הפסידה בחצי הגמר לקבוצת בנק לאומי שזכתה במקום ראשון. אלכס רוזנשיין וחוה הוכברג מנהלת הקבוצה, השיגו מקום 15 מתוך 60 בתחרות זוגות.

כדורסל א’ חיפה:
הקבוצה עלתה לחצי גמר ממקום שני (הפסד לבל”ל וניצחון על דן).
בחצי גמר גברה על בנק הפועלים 42:48 אך הפסידוה טכני עקב שיתופו של אפי אזולאי ללא כרטיס שחקן מחודש. למרות שברשותו היה אישור רפואי כשיר של בדיקת מאמץ. שחקן מצטיין – אלי אוחנה. מאמן שחקן בני מרקוס.

כדורסל ב’ חיפה:
הקבוצה עלתה לרבע הגמר ונוצחה ע”י “מגדל חברה לביטוח”. מצטיין: ניר גל, מאמן רוני סימאני מנהל ליאור גורן.

שחמט:
מקום שני מתוך 16 קבוצות בכללי.
מקום שלישי בתחרות בזק (5 דקות לכל שחקן).
שחקן מצטיין: אלכס בראונר, מנהל הקבוצה שגם משחק מוטי פרקש.

שש בש מ.ד חדרה:
מקום שלישי – אפרים מצלאוי בתחרות אישית.

קטרגל ב’ חיפה, ותיקים:
הקבוצה העפילה לגמר שנדחה לבקשת שומרי מסורת בקבוצת כיבוי אש חולון ויתקיים במועד מאוחר יותר שייקבע ע”י מרכז הפועל. הקבוצה ניצחה בבית המוקדם את עיריית רחובות, תע”ש רמת השרון וסיימה תיקו אפס עם בל”ל וזכתה בראש הבית. ברבע הגמר ניצחה את אלישרא בפנדלים לאחר שוויון 1:1 בסיום החוקי. בחצי הגמר, ניצחה בדרבי את חשמל דרום 1:2 מצמד של שלומי שרביט שגם נבחר לשחקן המצטיין.

קטרגל ג’ חיפה:
הקבוצה שבשורותיה שיחק יו”ר הוועד יעקב דבידה שהחליף את יעקב ראשית ושימש כמאמן שחקן, עלתה לרבע הגמר שבו נוצחה בתוצאה 3:4 ע”י מפעלי ים המלח. שחקן מצטיין: יעקב (ג’קו) סיסו.

שחייה:
– מקום שני גברים
– מקום רביעי כללי מצטיינים (מקומות ראשונים), אופיר כרמל, נדב בטשא, טודור פורטונסקו ומנהל הקבוצה שנמנה על השחיינים עופר קוגל.

קלעים:
– מקום שני קליבר גדול קבוצתי.
– מקום שלישי אישי קליבר גדול גלזין ולרי, שגם מנהל את הקבוצה.
שייט:
– לחמי זאב ובועז אברהם, מקום השלישי בית הזהב במפרשיות 420 .
– שמיר סטרוגנו ודורית מצר , מקום רביעי מפרשיות 420.
– מקום שני דירוג קבוצתי כללי.
– שחקן מצטיין: לחמי זאב, מנהל הקבוצה לוי נפתלי.
יתר הקבוצות: קט רגל מ.ד. א’ וב’, קט רגל טבריה, טניס שולחן, שש-בש חיפה, כדורסל מ.ד. לא הצליחו לעבור שלב.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו