לזכרם של שירי אלימלך ורועי בן נתן ז”ל

ועד עובדי חברת החשמל בצפון בראשותו של יעקב דבידה, קיים השבוע זו השנה ה-16 ברציפות באולם הספורט בבית הלוחם בחיפה את משחק הקט רגל לזכרם של שירי אלימלך ז”ל ורועי בן נתן ז”ל, ילדיהם של שניים מעובדי החברה. במשחק, ניצחה קבוצת בית הלוחם את ותיקי עובדי חברת החשמל בצפון בתוצאה 1:5
שומרים על המסורת. בוועד עובדי חברת החשמל במרחב הצפון בראשותו של יעקב דבידה ממשיכים במסורת קיום המשחק לזכרם של שירי אלימלך ז”ל ורועי בן נתן ז”ל, ילדיהם של שניים מעובדי החברה, כאשר המשחק נפתח בדקת דומיה לזכרם.

קבוצת הוותיקים של עובדי חברת החשמל בצפון, שארבעה מהם הם כבר סבים לנכדים יהושע אלימלך, אביה של שירי ז”ל , דוד בן נתן אביו של רועי ז”ל, שוקי ששון וקובי ציון. נוצחה ע”י צעירי קבוצת בית הלוחם תוצאה 1:5. שפט במשחק אלי אלימלך, אחיה של שירי ז”ל.

משחק לזכרם של שירי אלימלך ורועי בן נתן ז”ל. צילום: יוסי וייס

בסיום המשחק, הודה רכז הספורט בחברת החשמל בצפון שלמה כהן לקבוצת בית הלוחם על האירוח והתנצל בשמו של יו”ר ארגון עובדי חברת החשמל מרחב צפון, יעקב דבידה על כך שנבצר ממנו להגיע למשחק. את והגביע והמדליות לשחקנים העניקה דליה אלימלך, אימא של שירי ז”ל ל”קפטן” הקבוצה המנצחת בית הלוחם, אלון עמרם.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו