אלוף הארץ באגרוף לנוער אחמד אבו לאשין שואף לאליפות העולם

אלוף הארץ באגרוף לנוער אחמד אבו לאשין שואף לאליפות העולם
“היעד הבא שלי הוא אליפות העולם באגרוף ולא פחות מכך”. כך הבטיח אתמול אחמד אבו לאשין, לראש העיר חיפה יונה יהב, בקבלת פנים אותה קיים בלשכתו לרגל זכייתו של אבו לאשין באליפות ישראל לנוער.
ראש העיר הביע את אמונו כי אחמד יגשים את שאיפותיו לאור הכישרון, השאפתנות וההתמדה אותם הוא מפגין ואשר הביאו אותו להישג המרשים של אליפות ישראל. יהב, הוסיף כי כפי שהוא זכה להגשים את החלום עליו הצהיר כבר בגיל 12 להיות ראש העיר, כך יכול גם אבו לאשין להגשים את כל שאיפותיו.
ראש העיר, הנחה את מנהל המחלקה לקידום נוער וצעירים מומי אלמוג, לסייע לאבו לאשין במציאת עבודה שתאפשר לו להמשיך ולהתאמן מדי יום כפי שעשה עד כה ובכך לקדם אותו לעבר הגשמת שאיפותיו.
בקבלת הפנים השתתפו: מאמנו האישי של אבו לאשין יבגני קוברין, ראשי המחלקה לקידום נוער וצעירים במסגרתה מתאמן אבו לאשין והוריו של המתאגרף אשר סיפרו על החשש שליווה אותם כאשר בחר באגרוף כענף הספורט המועדף עליו ועל הגאווה הרבה אותה הם חשים כיום עם זכייתו באליפות הארץ.
אחמד אבו לאשין, הגיע לענף האגרוף לאחר שעסק מספר שנים באמנויות לחימה שונות: בהם קפוארה וקרטה אך לא הצליח להתמיד באף אחת מהן. באגרוף, אמר אחמד, מצאתי את ייעודי ומאז אני מתאמן מדי יום 3 שעות במועדון האגרוף העירוני של המחלקה לנוער וצעירים.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו