עובד מאפייה בחיפה צילם איברים מוצנעים לנשים רבות ללא ידיעתן ובהזדמנויות רבות ביצע מעשים מגונים

עובד מאפייה בחיפה  בן 23 נאשם במעשה מגונה, פגיעה בפרטיות ושיבוש מהלכי משפט.

פרקליטות מחוז חיפה הגישה לבית המשפט השלום בחיפה, באמצעות עו”ד יוסי גימפל,  כתב אישום נגד עובד מאפייה בעיר בן 23 בגין מעשה מגונה, פגיעה בפרטיות ושיבוש מהלכי משפט.

על פי כתב האישום בשנים 2013 – 2016 עבד הנאשם כמוכר במאפייה בחיפה. באותה תקופה הוא צילם בהזדמנויות רבות את ישבנן, אברי מינן והחזה של נשים רבות שהגיעו למאפייה ללא ידיעתן.

 באישום הראשון: בחודש יוני 2016 נכנסה למאפייה מ’ כאשר היא לבושה בחצאית. הנאשם התקרב לעברה, נעמד מאחוריה כשהוא אוחז בטלפון והתכופף על מנת לנסות לצלם את איבריה המוצנעים מתחת לחצאיתה. כאשר מ’ הבחינה במעשיו, אמרה לו כי תזמין משטרה ויצאה מהחנות לאחר שביקש ממנה שלא תעשה כן, אך היא סירבה ודיווחה למשטרה. הנאשם הסתיר את הטלפון בחצר של בניין סמוך. בעקבות הדיווח הגיע למאפייה איש משטרה, אשר ניסה לברר היכן הטלפון והנאשם השיב לו “כי הוא שבר אותו וזרק אותו לים”, אך הטלפון אותר על ידי אזרח.

באישום שני: החל מחודש ינואר 2014 ועד לתאריך 20.06.16 במספר רב של הזדמנויות צילם הנאשם בווידאו באמצעות המצלמה בטלפון, נשים שאינן מוכרות לו וזאת ללא ידיעתן וללא הסכמתן.

ב-62 הזדמנויות שונות, צילם הנאשם נשים כאשר הוא מתמקד עם המצלמה בישבנן, בחזה שלהן ובאיבר מינן מעל בגדיהן.

ב-40 הזדמנויות נוספות, צילם הנאשם נשים, כאשר הוא מתמקד עם המצלמה בישבנן, בחזה שלהן ובאיבר מינן מעל בגדיהן ותוך כדי כך, הוציא את איבר מינו ממכנסיו. בנוסף, ב-6 הזדמנויות, הנאשם הצמיד את איבר מינו לישבנן של הנשים וניסה לחכך בהן את איבר מינו.

ב-21 הזדמנויות נוספות, צילם הנאשם נשים כאשר הוא מתמקד עם המצלמה בישבנן, בחזה שלהן ובאיבר מינן מעל בגדיהן, קירב את שפתיו לישבנן וביצע תנועות המדמות נשיקה לעבר ישבנן.

ב-13 הזדמנויות נוספות, הכניס הנאשם את הטלפון הנייד שלו בין רגליהן של נשים אשר לבשו חצאיות וצילם את רגליהן, תחתוניהן, איבר מינן וישבנן.

בנוסף, בשתי הזדמנויות שונות, בתחנת אוטובוס, הוציא הנאשם את איבר מינו ממכנסיו, בזמן שנשים יושבות בתחנה.

הנאשם שמר והחזיק את הצילומים המפורטים בטלפון.

עו”ד יוסף חורי

בא כוחו של הנאשם עו”ד יוסף ח’ורי מסר לחי פה: “מרשי מכחיש מכול וכול את הנטען בכתב האישום, עסקינן בבדותה, מרשי יעמוד על הוכחת חפותו בבית המשפט המוסמך, שעה שנזכיר שמרשי מעולם לא נעצר אודות תיק זה, דבר כשלעצמו אומר דרשני”.

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.