הפלסטיקאי ד”ר צח שרוני ישתתף בכנס בינ”ל של Operation Smile

הפלסטיקאי ד”ר צח שרוני הבעלים של מרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בחיפה שהשתתף בשנה שעברה במשלחת של ארגון Operation Smile בהודו במהלכה ניתח עשרות ילדים ומבוגרים שסבלו משפה וחיך שסועים והחזיר להם את החיוך לפנים, מתכונן לצאת בימים הקרובים לווירג’יניה, ארה”ב, בכדי להשתתף בכנס מסכם של פעילות הארגון בשנה האחרונה בהשתתפות פלסטיקאים מכל העולם.

בדרך לוירג’יניה. מידי שנה מקיים ארגון Operation Smile כנס מסכם שבו משתתפים פלסטיקאים מכל רחבי תבל שהתנדבו בארגון ושנטלו חלק במהלך השנה במשלחות סיוע למדינות נזקקות ברחבי העולם. מטרת הכנס הבינלאומי שיתקיים כאמור במהלך החודש – אפריל בווירג’יניה, ארה”ב, הוא שיתוף הידע, השיטות והחידושים בתחום הניתוחים הפלסטיים בין המנתחים השונים ובמסגרתו תתקיימנה הרצאות בנושא ניתוחי שסעים. בנוסף, הכנס יאפשר יצירת קשר אישי עם רופאים מומחים בתחום מכל העולם.

Operation Smile הוא ארגון אמריקאי המגייס מנתחים פלסטיים מכל העולם המשתתפים במשלחות סיוע בכ- 40 מדינות נזקקות. הארגון שולח למדינות צוות המורכב מפלסטיקאים, כירורגים, מרדימים, רופאי ילדים, רופאי שיניים, אחיות, טכנאים, צלמים ועוד, לשבועיים אינטנסיביים של ניתוחים וטיפולים בסובלים ממומים אלה. המשלחת שבה השתתף לפני כשנה הפלסטיקאי ד”ר צח שרוני מנתה 15 רופאים ו-80 אנשי צוות ופעלה ב-Guwahati, בירתה של מדינת Assam בצפון מזרח הודו שבה לפי ההערכות ישנם כ-30,000 מקרים לא מטופלים של חיך ושפה שסועים.

“קשה לתאר במילים את תחושת הסיפוק מהשתתפות במשלחת זו”, מספר הפלסטיקאי ד”ר צח שרוני, שבנוסף על הנסיעה הקרובה לכנס בווירג’יניה, ארה”ב מתכונן להצטרף למשלחת נוספת של הארגון במהלך השנה, ומוסיף כי “ראשית, קיים הסיפוק המקצועי כתוצאה מהצלחתו של ניתוח מורכב, שבאה לידי ביטוי באופן מיידי בתום הניתוח, ולכך מתווספת הכרת התודה מצד המטופל ומשפחתו. כאשר סיטואציה זו חוזרת ונשנית עשרות פעמים בתוך שבוע אחד, היא הופכת את החוויה ליוצאת דופן על אף תלאות הדרכים והתנאים ה”תת-אופטימאליים” הכרוכים בכך”.

ד”ר צח שרוני הוא רופא בכיר לכירורגיה פלסטית העוסק בפלסטיקה שנים רבות, שבמהלכן ביצע אלפי ניתוחים, בתחומים רבים ומגוונים בכירורגיה הפלסטית כגון: כוויות, גידולי העור וניתוחי MOHS, שחזורים, טיפול במומים וניתוחים אסתטיים. במקביל לעבודה הקלינית, ד”ר שרוני כתב ופרסם מאמרים רבים בעיתונים המקצועיים המובילים בתחום הכירורגיה הפלסטית.
כמו כן, משמש ד”ר שרוני כיועץ מומחה לכירורגיה פלסטית לקופות החולים כללית ומאוחדת.

במרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בחיפה שבבעלותו של ד”ר צח שרוני מבוצעים טיפולים וניתוחים שונים ומגוונים, כאשר הדגש הוא על תחום האסתטיקה. הניתוחים מתבצעים באחד מבתי החולים הפרטיים בחיפה (איטלקי, אלישע).

בנוסף לטיפול האישי והמקצועי של ד”ר צח שרוני, המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית שבבעלותו מציעה שירות ייחודי המעניק מעקב צמוד, החל מהייעוץ, דרך טרום הניתוח וההתאוששות, ועד לסיום הביקורות, של עדי ירחי, שהינה אחות מוסמכת, בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור כלכלה ועסקים בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו