מערך בריאות הנפש לילדים ונוער בכללית מחוז חיפה וג”מ קיבל הכרה להכשרת מתמחים

מערך בריאות הנפש לילדים ונוער בכללית מחוז חיפה וג"מ, קיבל הכרה להכשרת מתמחים בפסיכיאטרית ילדים ונוער, כמו מרכזים מובילים במרכז הארץ.

מערך מרפאות בריאות הנפש לילדים ונוער של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי קיבל הכרה של משרד הבריאות לצורך התמחות. במסגרת ההכרה ניתן יהיה להכשיר מתמחים בפסיכיאטרית ילדים ונוער, כמו מרכזים מובילים במרכז הארץ: רמת חן, גהה ושלוותה ובי”ח העמק.

המערך כולל  3 מרפאות בריאות הנפש לילדים: ארמון בחיפה, עם 3 רופאים, 4 פסיכולוגים ו- 5 עו”סיות ושתי מרפאות חדשות שהפעילה כללית בעקבות הרפורמה: בקרית שמואל עם 2 רופאים, 5 פסיכולוגים ו-5 עו”סים ובמשגב – תרדיון עם 2 רופאים, 3 פסיכולוגיות ו-3 עו”סיות, הכוללת גם יחידה קטנה להפרעות אכילה מתבגרים. שתי מרפאות נוספות עתידות להיפתח במחוז: בשפרעם ושלוחה ביוקנעם.

יש לציין כי מאז הרפורמה בבריאות הנפש ועם פתיחתן של מרפאות נוספות, המנגישות את השירות ברחבי האיזור, מסתמנת מגמת עליה מתמדת בפניות, בעיקר נוכח המוניטין שיצא לשירות של כללית. אכן, ההכרה שנתנה למרפאות מעידה על הרמה המקצועית הגבוהה של הצוותים והשירת שניתן לילדים והוריהם המטופלים כאן.

מנהל המערך, ד”ר ויקטור חזנוב, מסביר: “משמעות ההכרה היא שבמרפאות ברה”נ לילדים שמפעילה כללית באיזור יקלטו מתמחים כחלק מהכשרתם לקראת קבלת תעודת מומחה”.

תגובות
בטעינה...