אחות ברמב"ם הותקפה באגרופים ע"י מטופלת וחברתה ואיבדה את הכרתה

אחות בבית החולים רמב"ם הותקפה ביריקות, קללות ואגרופים ע"י מאושפזת וחברתה עד שאיבדה את ההכרה ופונתה למיון.

האחות שהותקפה

אחות בת 46 שעובדת באחת המחלקות הפנימיות בבית החולים רמב"ם בחיפה, הותקפה לפני שעה ע"י מטופלת בת 18 וע"י חברתה בת 28.  האירוע התחיל כאשר חברתה של המאושפזת ירקה, קיללה ואיימה באלימות על האחות והיא הוצאה מהמחלקה ע"י אנשי הביטחון שהוזעקו למקום. אז המאושפזת התנפלה על האחות והכתה אותה באגרופים. האחות איבדה את הכרתה ופונתה למיון, שם היא מטופלת כעת (שבה להכרתה) כשהיא חבולה בפניה.

התוקפת נעצרה ע"י שוטר בית החולים ותועבר לתחנת חיפה.  האחות המותקפת מסרה שהיא בהלם מכך שמטופלים יכולים להגיע לרמה כה קשה של אלימות .

על רקע האירוע הקשה, וועד האחים והאחיות של רמב"ם, בתמיכת הנהלת בית החולים, יקיים מחר (ד') בשעה 9:00 ברחבת המיון עצרת לאות מחאה נגד האלימות המופנית כלפי עובדי מערכת הבריאות והאחות המותקפת. בעצרת ייקחו חלק נציגי הנהלת בית החולים, ראשי הוועדים ועובדי בית החולים.

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה:

משטרת ישראל עצרה אמש צעירה שאושפזה בביה"ח רמב"ם ואת חברתה בשנות העשרים לחייהן בחשד לתקיפה ואיומים על אחות בביה"ח על רקע אי שביעות רצונן מהטיפול שניתן לצעירה שאושפזה, כתוצאה מהתקיפה נחבלה האחות בפלג גופה העליון ונזקקה לטיפול רפואי. הבוקר תבקש משטרת ישראל להאריך את מעצרן בבימ"ש חיפה.

משטרת ישראל רואה בחומרה כל נסיון לתקוף עובדי ציבור על רקע עבודתם.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:
האחות שהותקפה
צילום: פיוטר פליטר

 

לא ניתן להגיב