חדשות חיפה

הריון בשירות אישי: כללית

בהריון?

בכללית עומדת לשירות צוות המלווה אותך אישית ומתאם עבורך את כלל התורים לבדיקות סקר הופעל בכללית


במהלך היריון רגיל מומלץ לכל אשה לבצע  6 בדיקת סקר בסיסיות וכן בדיקות נוספות לפי הצורך ולפי שיקולו של רופא הנשים המטפל, כך מציין ד”ר אבי לייטמן, מנהל מערך רפואת הנשים של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ומוסיף:

מצאנו כי הנשים, שנתונות גם כך בלחץ בתקופה רגישה זו בחייהן, הולכות לא אחת לאיבוד בין הכתובות השונות בהן עליהן להיבדק, טועות במועדי הבדיקה המומלצים ואינן מגיעות במועדים הנכונים לבדיקות. על רקע זה, יזמנו הקמת שירות יחודי בארץ של מוקד הריון, במטרה לסייע לאישה ההרה בסבך הבדיקות שעליה לעבור.

המוקד נועד לתת לנשים הרות, מבוטחות כללית, כתובת אחת המסייעת בתאום התורים לבדיקות העיקריות והחשובות המומלצות לכל אישה הרה. כמו כן, ניתנת הדרכה מתי לעבור במועד הנכון והמתאים מבחינה רפואית כל  אחת מהבדיקות וכיצד להתכונן לקראתן. נציגות השירות עברו הכשרה אינטנסיבית ומלוות על ידי ד”ר לייטמן. הצוות מנתב את הפונה לבדיקות הדרושות לה בכל שלב במהלך ההריון וכן מתאם עבורה את התורים, כך שהאישה נהנית מכתובת אחת מוכרת להסדרת כלל התורים.

השירות ניתן בימים ראשון עד חמישי ומבוצע בו תיאום תורים לבדיקות  כגון: שקיפות עורפית, סקירת מערכות מוקדמת ומאוחרת, חלבון עוברי, מידע גנטי, ליווי הריון על ידי אחות.

נשים שנהנו מהשירות החדש  ועבורן אין זה הריונן הראשון, ציינו שחווית ההריון שלהן השתפרה מאד תודות לשירות החדש.


טלפון: 04-8809250

ימים: א’-ה’, 19:00 – 08:00


 

תגובות
בטעינה...