10 הטיפים לכלה של סטודיו סרג'

יש האומרים כי עונת החתונות החדשה עברה לחודש נובמבר, פחות לחץ, החום יורד והעלויות איתן. במיוחד לקראת חודש נובמבר, המעצב סרג' ריבין הבעלים של סטודיו לעיצוב שמלות כלה וערב במרכז לאומנויות קסטרא, מציג 10 טיפים לכלה. לגזור ולשמור!

1. תעשי שיעורי בית –
לפני שאת בכלל יוצאת לדרך ומתחילה לחפש סלוני כלה, תקדישי זמן לעיון בקטלוגים ובאינטרנט. תבחני מה הולך היום, איזה גזרות יש בשוק, איזה צבעים ובדים ואיזה סגנונות.
2. תפתחי חזון –
תגבשי רעיון שיוביל את הסגנון שמוצא חן בעינייך ותגדירי אותו לעצמך בצורה הכי ברורה שניתן, כך שתוכלי לתאר לאנשי המקצוע את מה שאת מחפשת וגם לא תלכי לאיבוד בתוך כל מה שתמצאי בסלונים השונים. יחסוך לך זמן יקר.
3. תלמדי את השטח –
תתכנני לך רשימה מסודרת של מספר סלונים שמתאימים לך, כולל הכתובות והטלפונים שלהם ועשי סיור מסודר. תקפידי לא להכניס לרשימה יותר מידי סלונים. זה רק יבלבל אותך. אם תבצעי את סעיפים 1-2 בצורה נכונה, תגלי שרשימה של 3-4 סלונים תספיק בהחלט.
4. תסמכי –
חשוב לקחת חברה שאת סומכת עליה שתגיד לך את האמת על הגזרה של השמלה. מומלץ
להביא אדם אחד קרוב, שעליו באמת ניתן לסמוך ובעיקר על דעתו הכנה. אל תבואי עם קבוצה של חברות או קרובות משפחה. יותר מידי דעות רק תבלבלנה אותך ותסטנה אותך מהמרכז – שהוא הדעה האישית שלך ומה שאת באמת צריכה.
5. תתחברי –
כשאת מגיעה לסלונים השונים – תתחברי לאנרגיה של המקום, תבחני את הצוות, תבדקי את איכות השירותים והמוצרים. אחרי הכל, הם אלו שיעבדו איתך לבחירת שמלת חלומותייך, חשוב שהדינאמיקה תעבוד.
6. תפתחי אופקים –
במדידות חשוב לנסות גזרות שונות של שמלות גם מה שלא נראה כאופציה ממבט ראשון ואז להחליט על מה שנראה הכי מחמיא מול המראה. זכרי – דעות יש הרבה, אבל המראה אף פעם לא משקרת…!
7. תוודאי –
כשאת הולכת למדוד את השמלה, אל תתביישי לשבת, לקפוץ, לרקוד ולזוז את צריכה לבדוק אם היא מגבילה אותך. קני או תפרי את השמלה לפי מידה מדויקת ואל תבני על תכניות דיאטה שלפני החתונה. במקרה הצורך, התעקשי על ביצוע תיקונים הכרחיים כדי להגיע להתאמה מושלמת.
8. תבחני את עצמך מכל צדדיך-
לעתים השמלה המושלמת קוסמת כל כך עד שלא מבחינים כלל במגרעות. חשוב מאוד במדידות לבחון את השמלה מכל צדדיה, בעיקר אם מדובר במחוך, כי מטבעו להוציא יותר מלהכיל וזה לא תמיד נראה כמו בקטלוגים… קחו עוד מראה והביטו מאחור!
9. תני מנוחה לרגליים –
תתכנני לך את יום האירוע, כך שיישאר לך מספיק זמן לנוח בין כל העיסוקים החשובים. בנוסף לזה זכרי – ברוב שמלות הכלה לא רואים את הנעליים!!! את הולכת לעמוד על הרגליים משעות אחר הצהריים ועד לשעות הקטנות של הלילה. תעשי לעצמך טובה גדולה ותקני נעליים נוחות!
10. תהיי שלמה –
את חייבת להרגיש כימיה ולהיות שלמה ובטוחה עם השמלה שבחרת, בכל אופן זוהי שמלה שלא תשכחי. זכרי כל הכלות נראות טוב. עם ההינומה, השמלה, הנעלים, והאושר על פניהן – אתן מקסימות!

* מוגש באדיבות הבעלים של סטודיו לעיצוב שמלות כלה וערב- במרכז לאומנויות קסטרא- סרג' ריבין.

לא ניתן להגיב