מכון התפתחות הילד של כללית בקריות הוכר כמכון התפתחות והכשרת צוותים ע"י משרד הבריאות

מכון התפתחות הילד של כללית בקרית שמריהו קיבל הכרה כמכון על ידי משרד הבריאות, הכרה שמקנה לו גם אפשרות לשמש כאתר התמחות לרופאים ופסיכולוגים בתחום התפתחות הילד.

צוות המכון להתפתחות הילד בקריות - צילום: דוברות כללית
מבזקי וואטסאפ

בשורה משמחת להורי הילדים המטופלים במכון להתפתחות הילד של כללית בקרית שמריהו ולצוות הרב מקצועי, ורב תחומי המבצע כ-1600 אבחונים וטיפולים מידי חודש על ידי נוירולוגים לילדים, מומחים בהתפתחות הילד, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאיות תקשורת, מטפלים רגשיים ופסיכולוגים. אחר שהתבשר כי הוא המכון הראשון באיזור שקיבל הכרה כמכון על ידי משרד הבריאות.

המכון שהוכר ע"י משרד הבריאות מצוייד במיטב האיבזור, כולל טיפול בעזרת טכנולוגיות חדשות כמו אייפדים וחדר סנוזלן ייחודי, המעניק לילד סביבת גירויים נאוטרלית ומותאמת לבעיות גריה שונות. והצוות המטפל מעניק לילדים עם בעיות התפתחות ברמות שונות, מעטפת טיפול מלאה וכוללנית וכן ניתנת הדרכה וסיוע להורים בהתמודדות עם הטיפול בילד.

מנהל המכון, ד"ר רמי קאופמן: "הכרה זו של משרד הבריאות, מעידה על כך שמדובר במכון הפועל ברמה הגבוהה ביותר, העומד בכל הדרישות המחמירות של משרד הבריאות. נתונים אלו איפשרו מעבר ממעמד של יחידה התפתחותית לזה של מכון התפתחות מוכר. ההכרה הזו מקנה גם אפשרות לשמש כאתר התמחות לרופאים ופסיכולוגים בתחום התפתחות הילד".

צוות המכון להתפתחות הילד בקריות – צילום: דוברות כללית

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...