תם הטקס – אלירן עטר סיים את דרכו במכבי חיפה

אלירן עטר בורח לירוקים
מבזקי וואטסאפ
דווקא הצטיין במחנה האימונים

סיים את דרכו במועדון 

דווקא בתחילת עונתו הרביעית במועדון וערב פתיחת העונה, השחקן והקבוצה נפרדים.

דבר עזיבתו של עטר היה באוויר בחודש האחרון וזאת למרות הדיווחים על מחנה אימונים מוצלח של השחקן, ובנוסף כיבוש של שני שערים והצטיינות על המגרש במשחק הראשון של גביע הטוטו .

מערכת היחסים בין אלירן עטר לבין המועדון ידעה עליות ומורדות, כמו רכבת הרים. מדי מספר חודשים, שמו של השחקן עולה בכותרות וברשתות החברתיות. אם פעם זה היה סוד, אז היום השחקן אומר לכל מקורביו שאין הוא רוצה להמשיך בקבוצה.

בתחילת העונה שעברה, היא עטר כבר רגל וחצי מחוץ למכבי חיפה ואף סיכם את תנאיו במועדון הצהוב. רק הדחה משפילה של מכבי חיפה, מול נומה קאליו במסגרת האירופית, ופיטוריו של רוני לוי החזירו אותו למועדון. מאז כל חלון העברות, תוך ידיעה שמכבי תל אביב רוצה אותו, מפיצים גורמים שונים בתקשורת ומקורבים של השחקן, כותרות על מעבר אפשרי של עטר מירוק לצהוב.

גם שכבש מול מכבי תל אביב הוא לא שמח

 

אלירן עטר – פרטים אישיים 

אלירן עטר הוא חלוץ שהגיע בגיל 28 למכבי חיפה.
הוא החל את הקריירה במחלקת הנוער של בני יהודה ונמנה  על סגל נבחרת הנוער.  בשורותיה של נבחרת הנוער הבקיע שער אחד. בעונת 2008/09 הוכתר כ"מלך השערים" בליגת העל במדי בני יהודה, עם כיבוש של  14 שערים,  כמו לברק יצחקי ושמעון אבוחצירא. בעונה זו אף כבש שער נפלא במספרת, שנבחר למקום הרביעי בתחרות "שער העונה" בעולם מטעם פיפ"א.

גולדשטיין WB

כאשר עבר למכבי תל-אביב זכה עטר פעם נוספת בתואר "מלך השערים", עם 22 שערים בעונת 2012/13. התחנה השלישית של החלוץ הייתה מעבר לים, בשורות ריימס הצרפתית, בה שיחק כשנה וחצי וממנה חזר לישראל, למכבי חיפה.

המספרים של אלירן עטר במכבי חיפה:

משחקי ליגה וגביע  – 70.

שערים  – 25 שערים (2 בגביע).

השחקן לא הצליח באמת להשאיר חותם ולא הצליח להצעיד את הקבוצה למקומות שציפו ממנו.

לא סתם אמר נשיא המועדון יעקב שחר " אני מאוד מאוכזב מהשחקן"

רגעים קטנים של אושר בירוק

השחקן שמרוויח לא מעט כסף במכבי חיפה, רוב הזמן פצוע. את מרבית שעריו כובש השחקן בפנדלים. בעונה שמכבי חיפה זכתה בגביע, לפני שנתיים, כמעט ולא היה שותף ואף לא שיחק במשחק הגמר.

השקיע יותר בלריב עם שחקנים אחרים

מקורביו של עטר אומרים שהוא מרגיש שאינו רצוי במועדון וכי הוא נפגע מאוד מדבריו של נשיא המועדון.

השחקן ציפה להיות קפטן בעונה הנוכחית, מה שלא קרה בפועל ומי שקיבלו את סרט הקפטן הם דקל קינן הוותיק וגל אלברמן, שחקן הרכש החדש.

בנוסף לכך, מכבי חיפה הביאה שחקן רכש חדש בשם אלבס קאיו שמשחק בדיוק על אותו התפקיד של עטר.

חבל על הכסף שיישב על הספסל

גורם בכיר במועדון מסר ל "חי פה" שעטר לא אמור היה לפתוח העונה וחבל להחזיק שחקן של חצי מיליון אירו על הספסל. הדברים הללו הגיעו לאוזניו של אלירן עטר, מה שגרם לו לרצות לעזוב בסופו של דבר.

הנשיא לא חוסך בביקורת כלפי השחקן

חותמת רשמית לעזיבתו של השחקן עדין אין. אבל לאחר דבריו של נשיא המועדון היום במסיבה מיוחדת לכבוד מנויי יציע היהלום, אין ספק שהשחקן יילבש צהוב בעונה הקרובה.

נשיא המועדון יעקב שחר אמר

"לאילרן עטר יש וירוס – צהבת"

לא צריך להיות חכם גדול בשביל להבין שתם הטקס ואלירן עטר נפרד סופית מהקבוצה. שחקן כמו אלירן עטר, שהכבוד והאגו שלו הינם ערך עליון לא יוכל להסכים לדברים שכאלו.

 

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...