הפגנה בחיפה נגד המושחתים והשחיתות השלטונית – צומת מקסים – 22/7/2017

מתרחבות ההפגנות נגד המושחתים. ההפגנות שהחלו לפני מספר חדשים בפתח תקווה, הגיעו הערב לחיפה. כמאה וחמישים מפגינים הפגינו הערב, מוצ"ש, 22.07.2017, בצומת מקסים.

הפגנה נגד המושחתים – חיפה – צומת מקסים (צילום: ירון חנן)

 

ירון חנן, ממשתתפי ההפגנה, אמר הערב לחי פה:

ירון חנן

(ירון חנן הוא חבר מועצת העיר מטעם הירוקים של חיפה וחבר בפורום אדם וסביבה)

לא רק בפתח תקווה מפגינים היום נגד הממשלה המושחתת הזאת. גם בחיפה החלו אנשים לצאת ולהפגין. להערכתי זה יתפוס תאוצה בתקופה הקרובה ויתרחב גם למחוזות אחרים בישראל.

אנחנו קשרנו בהפגנה הזאת את התנהלות הממשלה בנושאי הון שלטון, כולל של בנימין נתניהו, כאשר השיא הוא בפרשת האמוניה, שבה נתניהו התערב אישית לטובת האינטרסים של בעלי חיפה כימיקלים ואז נפגש איתם.

בעוד שנתניהו נפגש עם ג'ולס טראמפ, בעלי חיפה כימיקלים, המתגורר בארה"ב, הוא לא טרח אפילו להפגש עם המתנגדים לפעילות מיכל האמוניה והתעלם מהחלופות שהוצעו על ידי המומחים, למשל, חלופת האיזוטנקים.

ביבי פעל כדי לשמר את מונופול האמוניה של חיפה כימיקלים ולדעתנו מדובר במקרה חמור אפילו מפרשת הצוללות, מכיוון שכאן מדובר בסיכון ממשי למאות אלפי בני אדם.

אני קורא לחברי מועצה ולאישי ציבור נוספים להצטרף למעגל המפגינים. אני לא חושב שמדובר במהלך מפלגתי, אלא מהלך המשותף לכל המפלגות הדוגלות באיכות שלטון בישראל.

הפגנה נגד המושחתים – חיפה – צומת מקסים (צילום: דודי מיבלום)

דודי מיבלום, ממארגני ההפגנה, אמר לחי פה הערב:

דודי מיבלום – פורום אדם וסביבה

(דודי מיבלום חבר בפורום אדם וסביבה)

יצאתי להפגין מכיוון שפרשת הצוללות ופרשת האמוניה מצביעות על מגמה המשחיתה כל חלקה טובה במדינה הזאת. מושחתים הם אלה המשתפים פעולה עם בעלי ההון נגד טובת הציבור בישראל.

הרגשתי שהציבור התעניין. רבים הביעו תמיכה ורצון להצטרף לגל ההפגנות. הנהגים צפרו לאות הזדהות.

אנו נמשיך מדי שבוע ביותר ויותר מקומות בישראל, הוסיף מיבלום.

הפגנה נגד המושחתים – חיפה – צומת מקסים (צילום: ירון חנן)
הפגנה נגד המושחתים – חיפה – צומת מקסים (צילום: דודי מיבלום)

 

 

תגובה
  1. דן אמר/ה

    רק אשכנזים בהפגנה נגד השחיתות הם הגנבים הגדולים ביותר במדינת ישראל מה עים קיבוצים שגזלו קרקעות ששיכות ךכל העם שטחים בחיפה קיבלו בקומבינות בתקופת מפאיי

לא ניתן להגיב