בכיר בבז”ן חשוד בהטרדה מינית

לאחר הפרסום אתמול (ד') על בכיר בבז"ן שהטריד מינית את אחת העובדות, היום (ה') שתי עובדות נוספות בבז"ן חשפו כי גם הן הוטרדו מינית ע"י אותו עובד. החשוד טוען לחפותו ומזועזע מהפרסום הכוזב לגבי התנהלותו.

 

ע”פ החשד העובד הבכיר בחברת בז”ן נהג להטריד מינית עובדות בחברה ע”י שליחת מסרונים עם מסרים מיניים, חיזור אובססיבי והצעות לפגישות. אחרי החשיפה של העובדת הראשונה אתמול,שתי עובדות נוספות חשפו כי גם הן הוטרדו על ידו.

עורכת הדין תמי אולמן

באת כוחו של החשוד עורכת דין תמי אולמן, מסרה לחי :“קשה למרשי עם תלונת השוא, הוא טוען לחפותו, ומזועזע מהפרסום הכוזב לגבי התנהלו”. החשוד אף הגיש באמצעות עורכת דינו בקשה לצו איסור שמו או פרטים מזהים שלו. בית המשפט קיבלת את הבקשה ונתן תוקף זמני עד ליום ראשון 2/7.

 

 


מבז”ן נמסר לחי פה בתגובה: “החברה קיבלה במהלך סוף השבוע מסרון אנונימי, ממנו עולה לכאורה כי עובד בכיר הטריד מינית עובדת, שפרשה בינתיים מעבודתה בחברה. החברה פעלה באופן מיידי לטפל בנושא בהתאם לדין, ובמסגרת זו מינתה שופטת בדימוס (של בית הדין לעבודה), לצורך בירור מלא של התלונה והגשת מסקנות והמלצות בהקדם האפשרי. על פי הוראות הדין אין החברה רשאית למסור בשלב זה מידע הנוגע לתוכן התלונה, שמות המעורבים ופרטים הנוגעים להליך הבירור. החברה רואה חשיבות רבה בשמירה על סביבת עבודה בטוחה ומכבדת, ותפעל בעניינים אלה בהתאם למלוא חובותיה על פי דין”.

.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.