הורים בגן עירייה ברמות ספיר: “ילדינו היו בסכנת חיים בגלל שהעירייה לא טיפלה בעשבייה”

נחש הצפע ברמות ספיר - לטענת הורים הצורך לפנות גן עירייה מתוך אשכול הגנים ברמות ספיר בגלל נחש נבע מכך שפניותיהם לעירייה לא נענו.

 

גן ילדים ברמות ספיר בחיפה פונה לאחר שהתגלה בו נחש צפע.
לטענת הורים בגן כבר מספר שבועות הם פונים לעירייה ומבקשים לפתור את בעיית הצמחייה הסמוכה לגן, אך זה לא מבוצע. ההורים אומרים שאם זה היה נעשה, כל האירוע היה נחסך מהילדים.
ברמות ספיר ברחוב לוין גוטל יש אשכול גנים עירוני ובסמוך לו מעון נעמ”ת. ההורים באחד הגנים לא הופתעו לשמוע שהגננת ראתה נחש בין העשבייה שלא טופלה כראוי.
הגננת גילתה תושייה והכניסה את הילדים לגן, אך צוות לוכדי נחשים, שהגיע לגן, קבע שייתכן שזה לא הנחש היחיד בצמחייה, ולכן הילדים היו חייבים להתפנות מהמקום במהירות המרבית.
ההורים דורשים גיזום במיידי על מנת שילדיהם לא יהיו בסיכון ואומרים שהם מצפים בכל שנה לקראת הקיץ, שהעירייה תערך בהתאם.

“חבל שהילדים וגם צוות הגן היו צריכים לחוות את הלחץ והחרדה”, אמר אחד ההורים לכתבת חי פה, “אני בטוח שגם עובדי עירייה, שלא מיהרו לגזום את העשבייה הזו על אף הבקשות שלנו, היו חווים תחושות דחק לא נעימות לו הם היו רואים נחש לידם, אז אפשר לדמיין מה עבר על ילדים קטנים. מה שהכי מצער זה, שניתן היה למנוע את זה בקלות, כיון שהתקשרנו כמה פעמים לעירייה”.


תגובת עיריית חיפה:

פנייה בנושא התקבלה במוקד העירוני אתמול בבוקר (21.06.17) הגן נוקה היום ומנהל המוקד העירוני מסר את מס’ הטלפון האישי שלו לנציגת ההורים, אשר מוזמנת לפנות אליו בכל עניין הנוגע לגן.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.