חדשות חיפה

טוראי ג’, טוראי א’ וטוראי י’, תושבי העיר חיפה,  סיימו אמש את הקורס היוקרתי של אגף התקשוב, קורס “מגן בסייבר”.

מבזקי וואטסאפ

 

ביום שלישי, 06.06.17, התקיים טקס סיום קורס ״מגן בסייבר״, קורס של אגף התקשוב הנחשב לאחד מהקורסים היוקרתיים ביותר בצה״ל. פעילות מחלקת ההגנה בסייבר מאפשרת את קיומן של פעילויות מבצעיות ביבשה, באוויר ובים על ידי נטרול תקיפות בסייבר של האויב. הקורס אורך כ-16 שבועות וכרוך בחתימה של כשנה וחצי שירות קבע, נוסף לשירות הסדיר. במסגרת הקורס למדו החיילים מגוון רחב של תכנים: מערכות תקשורת ונתונים, חקירת מערכות, סיסטם ועוד.

טוראי ג’, טוראי א’ וטוראי י’, תושבי העיר חיפה, סיימו אמש בהצלחה את הקורס ועתידים להשתבץ במערך הסייבר הצה״לי- באגף התקשוב וההגנה בסייבר, המודיעין, חיל האוויר וחיל הים, שם יתמודדו עם אתגרים טכנולוגיים ומקצועיים רבים.

 

כללית היריון בטלפון אחד WB

טור׳ ג׳, בן 18, למד בעירוני ג׳ והרחיב 5 יחידות לימוד במדעי המדינה ו-5 יחידות לימוד בביולוגיה.

“תמיד אהבתי התעסקתי בתחום המחשבים, מאז שאני זוכר את עצמי”, הוא מספר, “משפחתי דחפה אותי לחיל הקשר והתקשוב. אם לא אשרת כאן, איפה אשרת?

זה המקום הכי טוב בשבילי”.

טור’ א׳, בת 18, למדה ב”בסמ”ת”- בית הספר מקצועי תיכוני להנדסאים וטכנאים מוסמכים אשר נמצא בחיפה, שם הרחיבה 5 יחידות לימוד בפיזיקה ו-5 יחידות לימוד בכימיה. אביה של א’ עובד בתחום המחשבים גם כן והוא זה שחשף אותה לעולם הטכנולוגי. “בזמני הפנוי אני מתעסקת באומנות ובציור”, היא מספרת.

טור’ י׳, בן 18, למד בתיכון ׳ריאלי׳ והרחיב 10 יחידות לימוד במחשבים, 5 יחידות לימוד בפיזיקה ו-5 יחידות לימוד בערבית. “הלמידה העצמית מאוד אתגרה אותי וגרמה לי להתעניין עוד יותר בעולם המחשבים, לכן גם רציתי להגיע לקורס הזה”, מספר י’. עד שהתגייס היה י׳ שחיין אולמיפי, השתתף בתחרויות וזכה במדליות רבות.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
תגובות
בטעינה...